Erkan Tan kimdir? aslen nereli ve kaç yaşında?

Erkan Tan Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekranların en fazla gündem olan sunucularından biri olan ve zaman zaman söylemiş olduğu cümlelerle en çok konuşulan ünlü sunucu Erkan Tan kimdir? aslen nereli ve kaç yaşındadır? cevapları ve tüm ayrıntıları makalemiz içinde sizlerle.

Erkan Tan Biyografisi

6 Ağustos 1967 yılında Başkent Ankara’da hayata merhaba diyen Erkan Tan, aslen ise Şırnaklı olan bir sunucudur.Babası çok sayıda ilçede Kaymakamlık yapmış bir isim olan ünlü sunucunun, çocukluk ve gençlik yılları babasının işinden ötürü çok sayıda farklı yerde geçmiştir.

İlkokul eğitimine Kahramanmaraş’ta başlamış olan isim ardından eğitimini Erzurum’un Tekman ilçesinde sürdürmüş akabinde ise İzmir’in Foça ilçesinde ilkokulu bitirmiştir.Ortaokul eğitimine de İzmir Foça’da başlamış olan isim bir süre Foça’da okumuş sonrasında ise Tokat’ın Erbaa ilçesinde ortaokul eğitimini tamamlamıştır.

visum china
visum china

Liseye İstanbul’da başlayan Erkan Tan, Kabataş Erkek lisesi mezunudur.kimdirkim com Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde eğitim görmüş ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiştir.

Üniversite bittikten sonra Trt’nin düzenlemiş olduğu spikerlik yarışmasına katılmış isim, bu yarışmayı kazanmış ve ardından Trt ekranlarında görev almaya başlamıştır.

1989-1999 tarihleri arasında Trt ekranlarında çok sayıda programa imza atmış olan isim, ardından ise A Haber ekranlarına geçmiş ve 2015 tarihinden itibaren A Haber ekranlarında sunuculuk yapmaya başlamıştır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.