Ersay Üner Kimdir?

Ersay Üner Kimdir?

2015’de seslendirmiş olduğu Yürüdüm isimli parça ile büyük bir yükseliş elde eden ve bu şarkı ile beraber youtubede milyonlarca insanın dinlemiş olduğu şarkıcı olmayı başarmış ünlü isim Ersay Üner kimdir? gelin bu sorunun cevabına birlikte bakalım.

Ersay Üner Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Şarkıcı ve aynı zamanda söz yazarı olan Ersay Üner 07.10.1978 senesinde hayata gözlerini açmış olan bir kişidir.Konya doğumlu olan isim aslende buralıdır.Uzun yıllar Konya’da yaşamış ve ardından ise İstanbul’a gitmiştir.Babasının mesleği belediyede memurluk olduğu için bir süre kadar belediyenin düğün salonunda müzisyenlik yapmıştır.Müzikle beraber büyümüş olan isim kısa süre içerisinde kendini daha iyi göstermiş ve bir çok söz ile beste yazmıştır.

İlk olarak Yürüdüm adındaki şarkı ile çıkış sergilemiş isim ardından Yılan adındaki şarkı ile bu yükselişini devam ettirmiştir.İki güzel parçayla beraber baya bir dinleyici kitlesine ulaşan isim çok sayıda hayran kitleside oluşturmuştur.Hayranları arasında en çok konuşulan konu ise yaş konusudur.Yaşından oldukça genç duran ismin yaşına çoğu kişi şaşırmaktadır.

Bir çok kişinin seslendirmiş olduğu önemli parçalarda hep kendi imzası bulunan şarkıcı bir çok güzel esere imza atmıştır.Bunlardan bazıları Bebek, Afedersin, Tatil, Unuttum ve Mucize gibi eserlerdir.

Ersay Üner son olarak İki Aşık adındaki şarkıyı seslendirmiş ve bu şarkı Youtube’de 200 milyona yakın izlenme elde etmiştir.Bu büyük bir rekordur ve şarkının dinlenme sayısı giderek artmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın