Ersay Üner Kimdir Hayatı Biyografisi

Ersay Üner Kimdir?

Besteci ve şarkıcı Ersay Üner’in hayatı hakkında merak edilenler. Ersay Üner kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, evli mi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ersay Üner Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ersay Üner kaç yaşında? Ersay Üner 7 Ekim 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Ersay Üner’in doğum yeri Konya’nın Seydişehir ilçesidir. Ersay Üner uzun yıllar Konya’da yaşamış ve ardından ise İstanbul’a gitmiştir. Babasının görev yaptığı belediyede bir süre kadar düğün salonunda müzisyenlik yapmıştır. Müzikle beraber büyümüş olan isim kısa süre içerisinde kendini daha iyi göstermiş ve birçok söz ile beste yazmıştır.

Ersay Üner ilk olarak Yürüdüm adındaki şarkı ile çıkış sergilemiştir. Ersay Üner ardından Yılan adındaki şarkı ile bu yükselişini devam ettirmiştir. Birçok kişinin seslendirmiş olduğu önemli parçalarda imzası bulunan şarkıcı birçok güzel esere imza atmıştır. Bunlardan bazıları Bebek, Afedersin, Tatil, Unuttum ve Mucize gibi eserlerdir.

Ersay Üner 2019 yılında Nokta albümünü çıkardı. Ersay Üner İki Aşık adındaki şarkıyı seslendirmiş ve bu şarkı Youtube’da 200 milyondan fazla izlenme elde etmiştir. Ersay Üner son olarak Seni Soruyorlar şarkısını çıkardı.

Ersay Üner kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, evli mi

Ersay Üner Evli mi?

Ersay Üner 2017 yılında oyuncu Büşra Pekin ile evlendi. Ünlü çift 2019 yılında ayrıldı.

Ersay Üner Boyu Kaç?

Ersay Üner’in boyu 1.85’tir.

Ersay Üner Hangi Burç?

Ersay Üner’in burcu Terazi’dir.

Ersay Üner Instagram Hesabı

instagram.com/ersayuner

Ersay Üner ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir