Ertan Özyiğit kimdir, nereli, biyografisi, kaç yaşında ve kitapları

Ertan Özyiğit Kimdir Kaç Yaşında Nereli Kitapları

Ertan Özyiğit ile Kayıt Dışı programı ile ekranlara gelen Ertan Özyiğit hakkında merak edilenleri ve Ertan Özyiğit kimdir, Ertan Özyiğit kaç yaşında ve Ertan Özyiğit nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Ertan Özyiğit Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Ertan Özyiğit’in doğum yeri Ankara ve 1962 yılında doğmuştur. Ertan Özyiğit’in konuşmacı, televizyon programı sunucusu, araştırmacı yazar ve iletişimci kimliği vardır. Ertan Özyiğit Anadolu Üniversitesi Ekonomi mezunudur. Ertan Özyiğit’in dört tane kardeşi vardır. Ertan Özyiğit Türkiye ve yurtdışında yapılan panellerde moderatör ve yorumcu olarak katılımlarda bulunmuştur. Ertan Özyiğit 2017 yılında reklam ajansı kurdu. Reklam ajansının ismi WBR İstanbul’dur. Ertan Özyiğit Uluslararası Stratejik İletişim Ajansı’nın (USIA) başkanlığı yaptı.

Ertan Özyiğit Beyza Hakan ile birlikte 24TV ekranlarına Kayıt Dışı programı ile 2020 yılında TV100’de Ertan Özyiğit ile Kayıt Dışı programı ile ekranlara gelmiştir. Ertan Özyiğit kendi adıyla paylaşımlar yaptığı Youtube kanalı vardır. Ertan Özyiğit’in yazdığı kitaplar vardır.

Ertan Özyiğit hakkında merak edilen bilgiler ve Ertan Özyiğit hayatı
Ertan Özyiğit

Ertam Özyiğit’in Kitapları

  • Gel Tarihe Geçelim – 3 Kitap Takım (2015)
  • Musul – Vilayet Konseyi – Bir Ayrılığın Hikayesi (2017)
  • Big Mac – Rumeli Türkleri’nin Kayıp Tarihi (2017)
  • Batı Trakya Türk Cumhuriyeti – 100. Yıl Anısına (2017)

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir