Esat Polat Güler kimdir, nerelidir, Esat Polat Güler kaç yaşında, kaç doğumlu?

Esat Polat Güler Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Tozkoparan İskender dizisinde Tayfun karakterini oynayan Esat Polat Güler’in hayatını derledik. Peki Esat Polat Güler kimdir, nerelidir, Esat Polat Güler kaç yaşında, kaç doğumlu? İşte Esat Polat Güler hakkında detaylar.

Esat Polat Güler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Esat Polat Güler 3 Eylül 2007 tarihinde dünyaya gelmiştir. Esat Polat Güler’in doğum yeri Bağlar, Diyarbakır’dır. Türk çocuk oyuncudur. İlk kez Güldüy Güldüy Show Çocuk programında rol aldı. Birçok reklamda yer aldıktan sonra 2017 yılında Olanlar Oldu sinema filminde çocuk karakter Ahmet’i canlandırarak sinema filmlerinde yer almaya başladı. Bizim Köyün Şarkısı, Can Dostlar ve Olanlar Oldu filmlerinde rol alan Esat Polat Güler, 2021 yılında yayınlanmaya başlayan Tozkoparan İskender dizisinde Tayfun karakterini oynamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Esat Polat Güler Hangi Burç?

Esat Polat Güler Başak burcudur.

Esat Polat Güler Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2016-2017 – Güldüy Güldüy Show Çocuk
  • 2017 – Olanlar Oldu
  • 2018 – Bizim Köyün Şarkısı
  • 2019 – Can Dostlar
  • 2021 – Tozkoparan İskender

Esat Polat Güler Instagram Hesabı

instagram.com/esatpolatgulerofficial

Esat Polat Güler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.