Esen Hünal kimdir? nereli kaç yaşında?

Esen Hünal Kimdir?

Uzun süre ekranlarda görev almış ardından ise kariyerini Youtube kanalında paylaştığı videolarla devam ettiren Esen Hünal ile ilgili ayrıntılı bilgilere bu konumuzda ulaşabilirsiniz.

Esen Hünal Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

1986 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Esen Hünal, İtalyan lisesi mezunudur.Liseden mezun olduktan sonra İngiltere’ye giderek eğitimini orada devam ettirmiş olan ünlü isim, Londra’da Aşçılık ve Restoran Yönetimi üzerine eğitim almış ve ardından tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Türkiye’ye geldikten sonra Beyoğlu’nda mekan açmış olan ünlü isim, burada şeflik yapmış ardından da CNN Türk kanalında program sunmaya başlamıştır.Hem yemek konusunda yeteneği, hem de sunuculuk yeteneği onun ekranlara çıkmasını sağlamıştır.

Bir dönem sonra CNN Türk’te yaptığı programı bırakmış olan isim, Youtube’de açtığı kanalla birlikte yemek videoları yayınlamaya başlamıştır.Ünlü şef, en son ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan The Taste Türkiye isimli yarışmanın Jüri üyesi olarak ekranda yer almıştır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir