Eser Eyüboğlu kimdir, nereli, Eser Eyüboğlu kaç yaşında, Eser Eyüboğlu evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Eser Eyüboğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kiminle Evli?

Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini oynayan Eser Eyüboğlu’nun biyografisini hazırladık. Peki Eser Eyüboğlu kimdir, nereli, Eser Eyüboğlu kaç yaşında, Eser Eyüboğlu evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Eser Eyüboğlu hakkında detaylar.

Eser Eyüboğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Eser Eyüboğlu 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eser Eyüboğlu Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur. Benzemez Kimse Sana programına yarışmacı olarak katılmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra müzik ile ilgilenmektedir. Piyano, yan flüt, bağlama, mey, akkordeon, klarnet, dilli kaval çalmaktadır. Doksanlar, Oflu Hocanın Şifresi, Cingöz Recai, Egenin Hamsisi, Kalp Hırsızı, Şevkat Yerimdar gibi yapımlarda yer aldı. Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Eser Eyüboğlu kimdir, nereli, Eser Eyüboğlu kaç yaşında, Eser Eyüboğlu evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Eser Eyüboğlu Evli mi?

Eser Eyüboğlu kiminle evli? Eser Eyüboğlu 2015 yılında Zeynep Eyüboğlu ile evlendi. Çiftin Ege ve Can adında ikiz çocukları vardır.

Eser Eyüboğlu Instagram Hesabı

instagram.com/esereyuboglu

Eser Eyüboğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.