Eser Yenenler Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Eser Yenenler Kimdir Biyografisi

Televizyonların güldüren simalarından biri olan dizi ve filmlerde oynamış Çok Güzel Hareketler diyince aklımıza ilk gelen isim olan Eser Yenenler kimdir kaç yaşındadır nereli biyografisi.

Eser Yenenler Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Eser Yenenler 14 Şubat 1984 senesinde Bursa ilimizde hayata gözlerini açmıştır.İlkokul ile Ortaokulu doğduğu yerde bitirmiştir.Liseyi’de bitirdikten sonra Üniversite öğrenimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümününe girerek okumuştur.Kendisinin iki tane ablası vardır.Altı yaşındayken babasını kaybetmenin üzüntüsünü çekmiştir.Mükemmel bir yeneteğe sahip olan güldürü ustası oyuncuların örnek aldığı kişilerdendir.Boyu 1.83’dür.

Birçok tiyatro oyunu ve bölümünde yer alan oyuncu Eser Yenenler önce Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu ve İstanbul Akademi Hayat’ta bulunmuştur.

Yazarlığını yapmış olduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar adındaki komik programda sunuculuk ve oyunculuğu aynı anda yapmıştır.2003 tarihinde Aliye adındaki dizide oynamış ve Özgür karakteri ile oyunculuk tecrübesi edinmiştir.Bir süre kadar Star Tv ekranlarında yayınlanmış Eyvah Düşüyorum isimli programda sunuculuk yapmıştır.

Eser Yenen Oynadığı Filmler Diziler

2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar (Film)
2009 – Neşeli Hayat (Film)
2003 – Aliye
2006 – Fırtına
2006 – 2007 – Bir Demet Tiyatro
2008 – 2011 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
2012 – Eyvah Düşüyorum
2013 – Benzemez Kimse Sana (Program)
2013 – 3+1 (Program)
2013 – Yetenek Sizsiniz Türkiye (Juri Üyeliği)

2013 tarihinde Yetenek Sizsiniz programının Jurisine dahil edilmiş ve 2013’den itibaren uzunca yıl Yetenek Sizsiniz programında Juri olarak bulunmuştur.En son ise kendi yaptığı programla ekrana gelmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.