Esma Murat kimdir, nereli, Esma Murat hayatı, biyografisi, Esma Murat kaç yaşında?

Esma Murat Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

24 TV’de muhabir olarak görev alan Esma Murat kimdir, nereli, Esma Murat hayatı, biyografisi, Esma Murat kaç yaşında? İşte Esma Murat hakkında detaylar.

Esma Murat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Esma Murat 2018 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra Düzce Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Diksiyon, Sunuculuk & Spikerlik eğitimleri almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Esma Murat kimdir, nereli, Esma Murat hayatı, biyografisi, Esma Murat kaç yaşında?

Esma Murat ilk olarak TRT’de gönüllü stajyer olarak çalışmıştır. 2017-2018 yılları arasında Turkuvaz Medya Grubu’nda editör ve muhabir olarak çalışmıştır. Esma Murat, Show TV’de editör olarak görev yapmıştır. Ağustos 2019’dan Mayıs 2022’ye kadar Demirören Haber Ajansı’nda muhabir olarak çalışmıştır. Muhabir Esma Murat 2022 yılının Şubat ayından itibaren 24 TV’de muhabir olarak çalışmaktadır.

Esma Murat hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir