Esra Ceyhan Kimdir nereli kaç yaşında biyografisi

Esra Ceyhan Kimdir

Uzun süredir ekranlarda Sunuculuk yapmış önemli isimlerden olan Esra Ceyhan Kimdir tüm biyografisini ekibimiz olarak hazırladık.

Esra Ceyhan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Sunuculardan Esra Ceyhan 1969 tarihinde doğmuştur.Doğum yeri İstanbuldur.Babası Asker olduğu için farklı şehirlerde bulunmuştur.Özellikle Bursa ili ve Diyarbakır ilinde fazlaca bulunmuştur.İlkokula Bursa’da başlamasına rağmen o sırada Diyarbakır’a babasının tayin olması nedeniyle orada okumuş ve bitirmiştir.Orta okul ile lise öğrenimini ise Bursa ilimizde tamamladı.İstanbul’a geçişi ise Üniversiteyi kazanmasınla gerçekleşti.1986 tarihinde İstanbul Üniversitesi İletişim fakültesini kazanmıştır.

1988 tarihinde o henüz Üniversite’de ikinci sınıftayken bir davet almış ve Halit Kıvanç ile tanışma şansı yakalamıştır.Bu tanışma ile beraber bir nevi hayatıda değişmiştir.Üniversite yıllarındayken Trt ekranlarında çalışmaya başlamıştır.Halit Kıvanç’ın tekliflerine rağmen kamera önünde değil kamera arkasında görev yapmıştır.Daha sonra Flash Tv’ye geçmiş ve artık kamera karşısında Seyircilerinle buluşma şansını yakaladı.Trt ekranlarındaki programlarda Yönetmen yardımcılığına kadar yükseldi.

1996 tarihinle beraber HBB Televizyonu ile beraber Gündüz kadın programlarını sunmaya başladı.Esas önemli adından söz ettireceği sene ise 1997 tarihi olmuştur.Bu tarihte Atv ekranlarına transfer oldu ve yaklaşık olarak 9 seneye yakın Atv ekranlarında Esra Ceyhanla A’dan Z’ye isimli programı sunmuştur.Gerçekten çok uzun bir süre bu görevi başarıyla yerine getirmiş ve izlenen bir program olmuştur.

Bu program Atv ekranlarında bitip ardından cok uzun bir süre olmasada bir müddet Tv 8 Ekranlarındada programı sundu.Köşe yazarlığıda Sabah ve Posta gazetelerinde yapmıştır.Tv8’den sonra yine kısa süre kadar Kanal D ekranlarındada bu programı sundu ve daha sonra program bitmiştir.Ünlü Sunucunun Cey Yapım isminde yapım şirketi vardır.2012 tarihinde Kanal 7’ye transfer oldu ve programını orada sürdürdü.

Esra Ceyhan Evlimi? Kendisi 1992 tarihinde Diş hekimi olan Barbaros Ceyhan ile evlenmiş fakat 2009 tarihinde tam 17 yıl sonra ayrılmışlardır.Ayşe isminde bir kız çocukları bulunmaktadır.

Televizyon ekranlarında görmeye alıştığımız Ünlü Sunucuyu tekrar televizyonlarda görmek istediğimizi buradan sitemiz aracılığı ile belirtiyoruz.Esra Ceyhan kimdir nereli kaç yaşında bütün bilgileri sunduk sizlerde yorumlar yapabilirsiniz.

Esra Ceyhan Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.