Esra Erol Kimdir? Biyografisi

Esra Erol Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Sunuculuktaki başarısınla beraber uzun zamandır Evlilik programı sunan fakat evlilik programları kaldırılmasının ardından format değiştirerek programlarına devam eden güzel sunucu Esra Erol Kimdir? nereli kaç yaşında? bu soruların en iyi cevabı burada.

Esra Erol Kimdir Biyografisi

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’un Eyüp ilçesinde dünyaya geldi.5 kardeş olan Güzel Oyuncu 5 tane kız kardeşe sahiptir.Kız kardeşler arasında 3. sıradadır.İstanbul doğumlu olan Güzel Sunucu aslen ise Sinoplu biridir.Babasının mesleği dolayısıyla birçok yer değiştirmiştir.Babası Polistir.Liseyi bitirene kadar Kütahya’da kalmışlardır.Lise’den sonra Açık Öğretim Fakültesine giriş yapmış oradanda mezuniyet belgesi almıştır.

Diksiyon konusunda ise Maltepe Üniversitesinde bir takım eğitimler görmüştür.Bu eğitim sonrası Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümüne giriş yapmış orada da iyi bir eğitimden geçmiştir.

Ünlü sunucu bir çok kanalda sunuculuk yapma başarısı göstermiştir.Esra Erol, Turkuaz isimli programla adını duyurmuş daha sonrasında ise evlilik programlarını sunmaya başlamıştır.İlk defa evlilik programı sunması Flash Tv ekranlarında oldu.Burada Desti İzdivaç adındaki evlilik programının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Erol Boyu Kaç? Ünlü oyuncunun boyu 1.66’dır.

Flash Tv’den sonra bu program Star Tv ekranlarında gösterilmiştir.Star Tv ekranlarındaki programına bir süre sonra nokta koyan Sunucu ardındanda Atv ekranlarına geçti.Burada Esra Erol’da Evlen Benimle programını sunmaya başlamıştır.Bu program gündüz kuşağı arasında en sık izlenen programlar arasında kendine yer edinmiştir.Program adaylar ile başlıyor ve o adaylara telefon gelmesi durumunda canlı yayına gelerek görüşmeler sağlanıyordu.

2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris Lakaplı Mafya babasının oğlu Ali Özbir ile dünya evine girmişlerdir.Bu evlilikleri canlı yayında olmuştur.Evliliklerinden 1 yıl geçtikten sonra ise erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

esra-erol-biyografi

Oynadığı Dizi ile Filmler

2004 – Kalp Gözü
2004 – Cennet Mahallesi
2005 – Başkan
2005 – Tuzak (Banu)
2009 – Kanal-İ-Zasyon
2010 – Kamerayla İzdivaç

Esra Erol kimdir biyografisi yaşı nereli hakkında bilgiler verdiğimiz konumuzu burada bitiriyoruz ve güzel sunucuya başarılar diliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

3 Yorum Bırak

 1. BENCE EN CİDDİ PROGRAM ESRA EROL !!
  ÖRNEK VERİYIM;SEDA SAYAN SOLMAZ DİYE ADAYI YENİ YAPTIĞI KILIPTE OYNATTI
  VE ESRA EROL GERÇEK ICINDEKI KISILERDE VE HER AY BIRINI UMREYE GONDERIYO HANGİ PROGRAM YAPMIŞ BUNU YORUMCULARA SORUYORUM
  VE TEKERLEKLI SANDALYE BAĞISLIYO
  ONDAN AYRI INSANLARIN HAYALLERINI GERCEKLESTIRIYO
  YAZIK INSANLARA YAZIK
  BÖYLE BIR PROGRAMIN KIYMETINI BILIN
  AYRICA ESRA EROL E TEŞEKKÜR LER

 2. Bence en güzel evlendirme programı ZUHAL TOPAL!!!!!

 3. Esra Erol u yillardir keyif ile izliyorduk,…

  Fakat son dönemde program ” cennet mahallesi ” moduna gecti,
  Bir mecelim var vs.

  Birde su senol bey…

  Oh jeaäääää…

  Cocuklar a izletmemek de fayda var diye düsünüyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir