Esra Eron Kimdir?

Esra Eron Kimdir?

Güzellik yarışmasında elde etmiş olduğu başarı ile tanınmış ve dizi ile filmlerde rol alarak kariyerini sürdürmüş ve ardından kariyerini sunuculuk ile devam ettiren güzel isim Esra Eron kimdir? hep beraber güzel ismin özgeçmişine göz gezdirmeye hazır mısınız? ayrıntılar burada.

Esra Eron Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Sunucu ve aynı zamanda oyunculuk yapmış ünlü isim Esra Eron, 1980 senesinde İzmir ilimizde hayata merhaba demiştir.Çocukluğunun ve gençliğinin büyük bölümünü burada geçirmiş ünlü isim ardından ise İstanbul’a taşınmış ve yaşamını burada devam ettirmiştir.Görünüş olarakta bir çok kişinin beğenmiş olduğu ünlü ismin boyu 1.78 cm kilosu ise 57 cm’dir.

İlk olarak 2002 senesinde Miss Turkey yarışmasına katılmış olan isim burada güzel bir başarıya imza atarak bir çok kişi arasında 3. olmuştur.İlk 3’e girmesi nedeniyle ülkemizi Avrupa’da da temsil etmeyi başarmış olan isim burada düzenlenen Miss Europe yarışmasında da tıpkı Türkiye’de almış olduğu Üçüncülük gibi yine Üçüncü olmuştur.Bu sayede tanınmaya başlamış olan isim yarışmanın ardından ise kendisine gelen oyunculuk teklifi ile beraber oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Çatıdaki Kız adındaki dizide rol alarak girmiş olduğu oyunculukta bu zamana kadar toplam 3 projede yer almıştır.İyi derecede İngilizce ile Fransızca diline hakim olan isim evlenmiş ve ayrılmıştır.Bir tane kız çocuğu bulunan güzel isim halen Tv 8 Ekranlarında sunuculuk yapmaktadır.

Esra Eron Oynadığı Diziler ve Filmler

2002 – Çatıdaki Kız
2004 – Hırsız Var (Film)
2015 – Kiralık Aşk

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın