Esra Kılıç kimdir, nereli, Esra Kılıç kaç yaşında, Esra Kılıç boyu kaç, Esra Kılıç rol aldığı dizi ve filmler neler?

Esra Kılıç Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Destan dizisinde Mei Jin karakterini oynayan Esra Kılıç’ın hayatı merak edilmektedir. Bu yazımızda Mei Jin karakterini oynayan Esra Kılıç hakkında detayları bulabilirsiniz. Peki Esra Kılıç kimdir, nereli, Esra Kılıç kaç yaşında, Esra Kılıç boyu kaç, Esra Kılıç rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Esra Kılıç hakkında detaylar.

Esra Kılıç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Esra Kılıç 12 Mart 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde okumuştur. Mutfak Sanatları Akademisi’nde Profesyonel Aşçılık Eğitimi aldı. Ardından Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk bölümünü %100 burslu kazandı ve 2016 senesinde mezun oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldıktan hemen sonra Uygun Adım Aşk adlı dizide Canan karakterini oynadı. Oyunculuk eğitimi devam ederken Çalıkuşu dizisinde Nadide karakterini canlandırdı. 2015 senesinde Ortaoyuncular 2015 , Pera’daki Hayalet tiyatro oyununda Ahenk rolünde oynadı. 2017 yılında İçerde dizisinde Fulya karakterini canlandırdı. 2020 yılında Payitaht: Abdülhamid dizisinde Diana karakteri olarak rol almıştır. Son olarak Destan dizisinde Mei Jin karakterini oynamaktadır.

Esra Kılıç kimdir, nereli, Esra Kılıç kaç yaşında, Esra Kılıç boyu kaç, Esra Kılıç rol aldığı dizi ve filmler neler?

Esra Kılıç Boyu Kaç?

Esra Kılıç 1.68 boyundadır.

Esra Kılıç Burcu Nedir?

Esra Kılıç Balık burcudur.

Esra Kılıç Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021 – Destan
  • 2020 – Payitaht Abdülhamid
  • 2016-2017 Seviyor Sevmiyor
  • 2017 – İçerde
  • 2013-2014 Çalıkuşu

Esra Kılıç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir