Esra Ronabar Kimdir?

Esra Ronabar Kimdir?

Yer almış olduğu çok sayıda tiyatro oyunu ve diziyle beraber oyunculukta kendini ispatlamış, önemli tecrübeli oyuncular arasında olan ünlü oyunculardan Esra Ronabar kimdir? yeni diziyle ekranda olacak ünlü oyuncuya ait biyografimiz burada.

Esra Ronabar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Esra Ronabar İzmirli olan ve İzmir şehrimizin Ödemiş ilçesinde hayata gelmiş olan bir ünlüdür.1978’li olan oyuncunun bir tane daha kardeşi bulunmaktadır.İlk olarak Kimya Bölümünde Üniversite eğitimini sürdürmüş ardından ani bir karar ile okulu bırarak oyuncu olmak istemesinden ötürü sınavlara katılmıştır.Sınavdan başarılı bir sonuç almasınla beraber Tiyatro Bölümü’nde okumaya başlamış ve okulu bitirmiştir.Boyu 1.78’dir.

Üniversite okurken tiyatro ile tanışma şansı yakalamış olan oyuncu üst üste 2 kez tiyatro oyununda yer almıştır.Ardından ise çeşitli reklamlarla televizyonda olan oyuncu ilk dizi rolünü ise 1998 senesinde yayınlanan Kader Ayırsa Bile dizisinle başlamıştır.

2003 senesinde rol almış olduğu Bir İstanbul Masalı dizisiyle oyunculukta etkili bir adım atmış ve izlenmesi iyi olan bir dizide oynamıştır.2012 senesinde Uçurum adındaki dizide rol alan oyuncu dizide 2 sezon rol almıştır.Kariyerinin en uzun rol aldığı dizi konumunda bulunan Uçurum dizisinin ardından ise 2013’de Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynamıştır.

Bu zamana kadar Tehlikeli Ilışkıler, Karar Kımın, Kucuk Kalabalik, İki Efendinın Uşağı gibi tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu evlidir.2006 senesinde evlenmiş olan oyuncunun bir tane erkek çocuğu vardır.

Esra Ronabar Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

1998 – Kader Ayırsa Bile
2003 – Bir Istanbul Masalı
2005 – Beyaz Gelıncık
2005 – Son Osmanli
2007 – Hayattan Korkma (Film)
2012 – Uçurum
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim
2017 – Cennetin Gözyaşları

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın