Esra Yıldız Kimdir Biyografisi Hayatı

Esra Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Güzel sunuculardan Esra Yıldız hakkında merak edilenler. Esra Yıldız kimdir, Esra Yıldız kaç yaşında, Esra Yıldız nerelidir sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Eğer milli sporcumuz boksör Esra Yıldız hakkında bilgiye ulaşmak isterseniz bu yazımızı da okumalısınız.

Esra Yıldız Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Esra Yıldız kaç yaşında diye sorarsanız Esra Yıldız’ın doğum tarihi 19 Mayıs 1984 yılıdır. Esra Yıldız’ın doğum yeri İstanbul’dur. Ailesi ile beraber yaşamını sürdüren sunucu 2 kardeştir. 1 tane abisi bulunmaktadır. İlkokul ile liseyi bitirmesinden sonra Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmış ve mezun olmuştur. Ardından spikerliği istemesi dolayısıyla İletişim kursuna katılmış ve bu kursu en yüksek derece ile bitirmiştir.

İletişim Kursunu çok iyi derece ile bitirmesinin neticesinde KanalTürk televizyonunda staj yapma şansını elde etti. KanalTürk’te birçok görevde bulunarak tecrübe edindi ve yavaş yavaş program sunuculuğu için çalışmalara katıldı. Kanalın program yapan ünlü isimlerinden Ceren Bektaş ile beraber bir süre çalışma şansı yakaladı.

visum china
visum china

Bir zaman kadar HaberTürk ekranına geçti ve burada editör olarak görev aldı. Sonrasında Tarım Türk Tv televizyonuna geçti. Haftaiçi hergün canlı olarak yayınlanan 2’den 4’e hayat adındaki programın hazırlamasını ve sunuculuğunu yaptı. Ünlü o güne ait konulara uygun konukları programına davet etti. Programda kültür, sanat, sağlık, moda öncelik sağlanarak birçok konuda bilgi yer aldı.

İngilizce ve İtalyancası çok iyi olan Esra Yıldız çok azda olsa tiyatro eğitimi görmüştür. Bu mesleği ilkokul sıralarındayken isteyen sunucu mesleğinde en başarılı sunuculardan biri olmuştur. Güler yüzü ve dürüst habercilik anlayışı beraber bir çok programın sunuculuğunu yapmıştır. Boğa burcu olan Sunucu son derece hırslı ve istediğini alan özelliklere sahiptir.

benguturk-esra-yildiz

Halen BengüTürk televizyonunda Haber sunan ünlü Sunucu boş zamanlarında genel olarak kitap okumayı seven bir isim. Kitap seçme durumunun olmadığını haberci olması nedeniyle şunu okumayım, şunu okuyayım gibi bir lükslerinin olmadığını belirtmiştir. Kitap okumak dışında ise Müzik dinlemeyi çok sevdiğini söyleyen Sunucu ilerleyen zamanlarda ise müzik bilgisini daha çok geliştirmek için eğitim almayı düşündüğünü açıklamıştır.

Esra Yıldız kimdir merak edilenleri ile ilgili biyografiyi burada bitirip Güzel Sunucuya başarılar diliyoruz.

Eğer milli sporcumuz boksör Esra Yıldız hakkında bilgiye ulaşmak isterseniz bu yazımızı da okumalısınız.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.