Ester Exposito kimdir, nereli, Ester Exposito kaç yaşında, Ester Exposito boyu, kilosu kaç, Ester Exposito sevgilisi kimdir?

Ester Exposito Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Real Madrid’in Brezilyalı yıldız futbolcusu Vinicius Junior’ın mesajları ifşa oldu. Vinicius Junior’ın Elite dizisinin oyuncusu Ester Exposito’ya “Göğüslerim ve vücudum çok fit durumda. Benimle tanışmak ister misin?” yazdığı mesajlar ortaya çıktı. Bu haber sonrasında Ester Exposito’nun hayatı merak konusu oldu. Peki Ester Exposito kimdir, nereli, Ester Exposito kaç yaşında, Ester Exposito boyu, kilosu kaç, Ester Exposito sevgilisi kimdir? İşte Ester Exposito hakkında detaylar.

Ester Exposito Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ester Exposito 26 Ocak 2000 tarihinde İspanya’nın başkenti Madrid’de dünyaya geldi. İspanyol oyuncu ve modeldir. Elite dizisindeki Carla Roson Caleruega rolü ile tanındı. 2013 ve 2015 yıllarında Madrid Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ester Exposito kimdir, nereli, Ester Exposito kaç yaşında, Ester Exposito boyu, kilosu kaç, Ester Exposito sevgilisi kimdir?

Ester Exposito Sevgilisi Var mı?

Uruguaylı aktör Nicolas Furtado ile ilişkisi vardır.

Ester Exposito Boyu Kaç?

Ester Exposito 1.66 boyundadır.

Ester Exposito Kaç Kilo?

Ester Exposito 54 kilodur.

Ester Exposito Burcu Nedir?

Ester Exposito Kova burcudur.

Ester Exposito hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir