Eva Murati kimdir, nereli, Eva Murati kaç yaşında, Eva Murati boyu, kilosu kaç, Eva Murati evli mi, bekar mı?

Eva Murati Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Şampiyonlar Ligi’nin ünlü ve güzel spikeri Eva Murati ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Peki Eva Murati kimdir, nereli, Eva Murati kaç yaşında, Eva Murati boyu, kilosu kaç, Eva Murati evli mi, bekar mı? İşte Eva Murati hakkında detaylar.

Eva Murati Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Eva Murati 25 Mayıs 1995 tarihinde Arnavutluk’ta dünyaya gelmiştir. Doktor Arben Murati ve mühendis Anila Stratobërdha Murati’nin kızıdır. Arnavutluk Bilimler Akademisi üyesi olan Hidroteknik mühendisi Pandi Stratobërdha’nın torunudur. Tiran Devlet Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca bilmektedir ve Fransızca bilmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Kariyerine 15 yaşındayken başlamış ve şov dünyasında farklı reklamlar ve mankenlik performansları ile tanınır hale gelmiştir. Eva, 2013 yılında kendisinin ilk TV programı Antilope’nin sunuculuğunu yaptı. Ardından Agon Channel’da Adi Krasta ile beraber Duartrokitje programını sundu. Ardından 2016 yılında Miss Universe Arnavutluk ve VIP Zone’u sunacağı Vizion Plus kanalına geçti. Halen Tring Sport kanalında Studio UEFA Şampiyonlar Ligi ve Spor Haftası programlarının sunuculuğunu yapmaktadır. Murati, 2013 yılında The Outlaw filmiyle sinemaya giriş yaptı. Daha sonra 2017’de Ti mund të më quash Xhon filminde rol aldı. 2016 yılında Skanderbeg dizisinde rol aldı. En son projesi ise şu anda çekimleri devam eden Familja Kuqezidir.

Eva Murati kimdir, nereli, Eva Murati kaç yaşında, Eva Murati boyu, kilosu kaç, Eva Murati evli mi, bekar mı?

Eva Murati Evli mi?

Eva Murati bekardır.

Eva Murati Boyu Kaç?

Eva Murati 1.70 boyundadır.

Eva Murati Kaç Kilo?

Eva Murati 55 kilodur.

Eva Murati Burcu Nedir?

Eva Murati İkizler burcudur.

Eva Murati hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir