Eylül Öztürk kimdir, nereli, Eylül Öztürk kaç yaşında, Eylül Öztürk boyu, kilosu kaç, Eylül Öztürk evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Eylül Öztürk Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Eylül Öztürk hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Eylül Öztürk kimdir, nereli, Eylül Öztürk kaç yaşında, Eylül Öztürk boyu, kilosu kaç, Eylül Öztürk evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Eylül Öztürk hakkında detaylar.

Eylül Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Eylül Öztürk 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldi. Annesi öğretmen olduğu için Eylül Öztürk ilkokulu Gölcük ve İstanbul’da okudu. Annesi Belçika’ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika’da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Ayrıca Belçika’nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.

Türkiye’ye döndüklerinde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ni kazandı. Bu okulun yabancı dil bölümü açılmayınca geçici olarak Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı bölümünü kazanarak burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı.

Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yaptı. Radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi. 2014 yılının başında Knorr Çabuk Çorba’nın sosyal medya ve televizyon ekranlarındaki reklamlarında oynadı. Vine uygulamasında Memeli Mestan adıyla yaptığı paylaşımlar sosyal medyada tanınmasını sağladı.

Eylül Öztürk Evli mi?

Eylül Öztürk 2017 yılında Kenan Barış Özkan ile evlendi.

Eylül Öztürk Boyu Kaç?

Eylül Öztürk 1.68 boyundadır.

Eylül Öztürk Kaç Kilo?

Eylül Öztürk 50 kilodur.

Eylül Öztürk Burcu Nedir?

Eylül Öztürk İkizler burcudur.

Eylül Öztürk Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Mükemmel Eşleşme
  • 2022 – Çirkin Şansı
  • 2018 – Deniz ve Güneş
  • 2015 – Aşk Nerede?
  • 2015 – Tut Sözünü
  • 2014 – Yusuf Yusuf
  • 2014 – Azem: Cin Karası

Eylül Öztürk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir