Eylül Su Sapan Kimdir Biyografisi Hayatı

Eylül Su Sapan Kimdir?

Pis Yedili isimli Tv dizisiyle beraber oyunculuk mesleğine başlamış ve bu dizide çok genç yaşta yer almasına rağmen cok güzel bir oyunculuk sergilemiş ardından bazı dizi ve filmlerde yer alarak bu meslekte kendini kanıtlamış ünlü oyuncu Eylül Su Sapan kimdir? hazırladığımız bu yazımız sayesinde oyuncu hakkında bilgileri okuyabileceksiniz.

Eylül Su Sapan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Genç oyuncular arasında bulunan oyuncu Eylül Su Sapan 1993 senesinde hayata gözlerini açmış bir bayandır.Doğma büyüme İstanbullu olan oyuncu, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğduğundan beri yaşamaktadır.Kadıköyü çok seven oyuncu burada yaşamaktan cok keyif aldığını belirtmiştir.Boyu 1.67 cm olan oyuncu 55-56 kilo aralığındadır.

Lise eğitimini yine doğduğu yerde almış olan ünlü oyuncu burada Kadıköy Lisesini bitirmiştir.Okul bitmesinden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmış isim burada oyunculuk üzerine eğitimler görmüştür.Oyunculuk dışında genellikle zamanını arkadaşlarınla ve sevdiklerinle geçiren isim ayrıca spor dallarından yüzme ile baleyi çok sevmektedir.

2011’de ilk oyunculuk heyecanını yaşayan oyuncu Pis Yedili Adındaki dizide oynamaya başlamıştır.1.sezondan itibaren bu dizide yer alan oyuncu 3 sezon bu dizide oynayarak iyi bir başarıya imza atmıştır.Ardından ise Ammar Cin Tarikatı adındaki filmde yer alan oyuncu İnadına Aşk ve Tatlı İntikam adındaki dizilerde kısada olsa belirli bölümlerde oynamıştır.

visum china
visum china

Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2011 – Pis Yedili
2013 – Ammar (Film)
2015 – Beş Kardeş
2015 – Nadide Hayat (Film)
2015 – İnadına Aşk
2016 – Tatli İntikam
2017 – 4 Köşe (Film)
2017 – Kırgın Çiçekler

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. Fevzi SÖNMEZ

    EsSelamAleykum ben sizin hayranızın sizin kalbinizin güzeliği yüzünüze vurmuş diye bilirim sizin güzelliğniz karsisinda bişey diyemem Allaha emanet olunuz kendinize ii bakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir