Eylül Uğan kimdir, nereli, Eylül Uğan kaç yaşında, Eylül Uğan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Eylül Uğan Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Arslanoğlu, Selen Uçer, Çiçek Dilligil ve Yasemin Yazıcı gibi oyuncuların yer aldığı TRT1 dizisi Kara Tahta’nın oyuncuları merak edilmeye başlandı. TRT1 dizisinde Kara Tahta Aylin kimdir, kim oynuyor? sorusu sık aranmaktadır. Peki Eylül Uğan kimdir, nereli, Eylül Uğan kaç yaşında, Eylül Uğan rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Eylül Uğan hakkında detaylar.

Eylül Uğan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Eylül Uğan 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Virta, Beko gibi markaların reklam filmlerinde oynadı. Exxen platformunda yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Çilek karakterini oynadı. Son olarak TRT1’de yayınlanan Kara Tahta’da Aylin karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Eylül Uğan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Kara Tahta
  • 2021 – Sihirli Annem

Eylül Uğan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.