Ezgi Avcı Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaçtır?

Ezgi Avcı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Survivor 2016 yarışmasında göstermiş olduğu başarı ve güzelliğinle çok fazla hayatı merak edilmiş olan ünlü isimlerden biri olan Ezgi Avcı Kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu konumuzu sadece ünlü ismin biyografisine ayırdık.

Ezgi Avcı Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Ezgi Avcı, 1995 senesinde hayata gözlerini açmış bir kişidir.Doğum yeri olarak İstanbullu olan isim önce Miss Turkey yarışması sonrasında ise Survivor yarışmalarınla beraber Türkiye’de ünlü kişilerden biri olmuştur.Miss Turkey yarışmasınının ardından ise Manken olmaya karar vererek bu mesleği bir süre yapmıştır.Boyu 1.79 cm’dir.

2013 tarihinde Ezgi Avcı düzenlenmiş olan yarışmaya girerek güzelliğini derecelendirmek istemiştir.Miss Turkey gibi önemli bir yarışmanın sonucunda 3. olmuştur.Bu almış olduğu önemli derecenin sonrasında cok kişi tarafından modellik ve mankenlik teklifleri almıştır.Bunu değerlendiren ünlü isim mankenlik yapmıştır.Bir yandan ise eğitimini aksatmamaya çalışmış ve eğitiminin bir bölümünü Amerika’da ailesinden uzakta tamamlamıştır.Eğitim almış olduğu bölüm İşletmedir.

Ezgi Avcı Uzun seneler boyunca Voleybol oynamış isim Survivor yarışmasına katılmadan önce takım olarak hareket etmenin önemine dikkat çekmiştir.Voleybol oynamaya 10 yaşlarından itibaren başlamış ve Eczacıbaşı’nın altyapısında yer almıştır.Ardından zamanla Paf takımda oynamaya kadar ilerlemiştir.Annesinin spor konusunda vermiş olduğu destek sayesinde sporu hiç bir zaman hayatından çıkarmamıştır.Şu an yapmış olduğu en önemli sporlardan biri yüzmedir.Ayrıca fitnessda ilgilendiği sporlardan biri.

visum china
visum china

Amerika’da aldığı eğitimin bitmesinden sonra Türkiye’ye vakit kaybetmeden dönmüştür.Oyunculuk ile ilgili dersler almaya başlamış olan isim oyunculuğa iyi bir eğitim almadan girmeyi istemiyor bu nedenle cok dikkatli davranıyor.Sunuculuk konusunda ise bir takım eğitimler almayı tamamlamıştır.Bu eğitimlerin en önemlisini Başkent Üniversitesi’nde almış olduğu Sunuculuk kursudur.

ezgi-avci-biyografi

En büyük hedeflerinden birinin ilerde kendisine ait bir şirket kurmak olduğunu söylemiştir.Bu şirketle beraber Yurtdışı Danışmanlığının kendi Şirketi tarafından yapılmasını istiyor.

Ünlü isim bir süredir Tv8 televizyonunda Magazin 8 adındaki programı sunmaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir