Faik Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Faik Öztürk Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranların eğlenceli yüzlerinden Faik Öztürk’ün hayatı hakkında merak edilenler. Faik Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli gibi internette en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Faik Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Faik Öztürk kaç yaşında diye soruyorsanız Faik Öztürk’ün doğum tarihi 13 Nisan 1962 yılıdır. Faik Öztürk’ün doğum yeri Elazığ’ın Ağın ilçesidir. Faik Öztürk’ün babası Astsubay’dır. Faik Öztürk babasının mesleğinden dolayı birçok ilde yaşamak durumunda kaldı. Faik Öztürk ekranlarda eğlenceli kişiliği ile görsek de iş adamı kimliği vardır. Faik Öztürk 1999 yılından itibaren Safiye Soyman ile birliktedir.

Faik Öztürk Ne İş Yapıyor?

Faik Öztürk Çankaya Lisesi’nde eğitim görürken yarıda bırakmıştır ve bir fabrikada temizlik işlerinde çalışmaya başladı. Faik Öztürk daha sonra el yazısının güzel olmasından dolayı muhasebe bölümüne geçmiştir ve genel müdür yardımcılığına kadar yükselmiştir. Daha sonra bu şirketten ayrılarak birçok girişimcilikte bulunmuştur. Faik Öztürk Ankara’da bazı işletmelerin sahibidir ve yurtdışına ihraç yapmaktadır. Ayrıca Faik Öztürk 3 dönem Ankara Ticaret Odası’nda meclis üyeliği yapmıştır.

Faik Öztürk iş adamı kimliği dışında müzik ile ilgilenmektedir. Faik Öztürk’ün Gönül Türkülerimiz adında albümü vardır. Ayrıca Safiye Soyman Faik Öztürk çifti İkimiz Bir Fidanız ve Ya Ben Anlatamadum şarkılarında düet yapmışlardır.

Faik Öztürk Ne İş Yapıyor

Faik Öztürk Instagram Hesabı

Faik Öztürk’ün hesabının adı faikozturk06 ve 2021 Şubat ayı itibari ile 54 bin takipçisi bulunmaktadır.

Faik Öztürk Youtube Kanalı

Faik Öztürk safiyesoymanTV Youtube kanalında Safiye Soyman ile birlikte içerikler paylaşmaktadır.

Faik Öztürk ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir