Fatih Bulut kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Fatih Bulut Kimdir?

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile beraber ünlenen ve milyonlarca kişi tarafından klibi izlenen ünlü isim Fatih Bulut hakkında kapsamlı biyografiyi konumuzda bulabilirsiniz.

Fatih Bulut Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

1984 tarihinde Kayseri ilimizde hayata gözlerini açan Fatih Bulut, aslen de Kayserili olan bir şarkıcıdır.Ailesinin 10 çocuğundan biri olan ünlü şarkıcı Köyde düğünlerde şarkı söyleyerek müzik yaşamına başlamıştır.Babasını kanser nedeniyle, abisini ise kalp krizi nedeniyle kaybetmiştir.

Evli olan ünlü isim, 2 çocuk sahibidir.Bir kız ve bir erkek çocuğu vardır.Youtube’de paylaşılmış olan şarkı ile beraber üne kavuşan ünlü isim, büyük bir izlenme oranı elde etmiş ve başta sosyal medya olmak üzere her alanda şarkısı paylaşılmıştır.

İlerde hedeflerinin daha güzel şarkılarla tekrar dinleyici ile buluşmak olduğunu belirtmiş ünlü şarkıcı, belki de albüm çıkartabileceğinin sinyallerini vermiştir.”Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısı bu konumuzu açtığımız tarihe göre 85 Milyondan fazla izlenme elde etmiştir.

Son günlerde ünlü şarkıcı çeşitli sıkıntılar yaşamış ve Aşık Hüseyin Akan’ı ziyaret ederek şarkı ile ilgili problemi gidermiş ve dostça bir görüntü vermişlerdir.Kimdirkim.com Aşık Hüseyin Akan’da açtığı davayı geri çekmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.