Fatih Savaş kimdir, nereli, Fatih Savaş kaç yaşında?

Fatih Savaş Kimdir?

Fox TV’de Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri programını sunan Fatih Savaş kimdir, nereli, Fatih Savaş kaç yaşında? İşte Fatih Savaş hakkında detaylar.

Fatih Savaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fox TV’de Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri programını sunan ilahiyatçıdır ve aynı zamanda hafızdır. 1996 senesinde Hırvatistan’da düzenlenen “Uluslararası Hafızlık / Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek birinci olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fatih Savaş 2013 senesinde Kanal 360’ta, 2014 senesinde TV8, 2015 senesinde TRT Diyanet’te sahur ve iftar programlarını sundu. FOX TV’de Ramazan ayında ekrana gelen Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri programını sundu. Günümüzde Fox TV’de Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri programını sunmaktadır.

Fatih Savaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir