Fatih Yasin kimdir, nereli, Fatih Yasin kaç yaşında, Fatih Yasin boyu, kilosu kaç, Fatih Yasin evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Fatih Yasin Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Kafalar grubunun üyesi Fatih Yasin’in biyografisini hazırladık. Fatih Yasin hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Fatih Yasin kimdir, nereli, Fatih Yasin kaç yaşında, Fatih Yasin boyu, kilosu kaç, Fatih Yasin evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Fatih Yasin hakkında detaylar.

Fatih Yasin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fatih Yasin 25 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümünü bitirmiştir. Fatih Yasin ilk önce Vine uygulamasında içerik üretmeye başladı. Ardından Atakan Özyurt ve Bilal Hancı ile birlikte 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalı açılmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fatih Yasin kimdir, nereli, Fatih Yasin kaç yaşında, Fatih Yasin boyu, kilosu kaç, Fatih Yasin evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Fatih Yasin Evli mi?

Fatih Yasin kiminle evli? 2021 yılında Sena Güzeldağ ile evlenmiştir. Sena Güzeldağ’ın mesleği Avukat’tır.

Fatih Yasin Boyu Kaç?

Fatih Yasin 1.68 boyundadır.

Fatih Yasin Kaç Kilo?

Fatih Yasin 64 kilodur.

Fatih Yasin Burcu Nedir?

Fatih Yasin Akrep burcudur.

Fatih Yasin Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2022 – Kendinden Kaçak
2019 – Enes Batur Gerçek Kahraman
2018 – Kafalar Karışık
2018 – Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Fatih Yasin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.