Fatma Tezcan kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Fatma Tezcan Kimdir?

Bkm Mutfak ekibinin güzel oyuncularından biri olan ve son günlerde merak edilmeye başlanan Fatma Tezcan hakkında bilgilere bu yazımızda yer verdik.İşte bilgiler.

Fatma Tezcan Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

1998 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Fatma Tezcan, 1.74 metre boyunda, 63 kilo ve kahverengi gözlü bir oyuncudur.Eğitim hayatı boyunca derslerinde hiçbir zaman düşük not almamış güzel isim, her zaman tiyatroyu düşünmüş ve 8 yaşındayken tiyatroda yer almak istemiş fakat kabül edilmemiştir.

Tiyatrodan almış olduğu red cevabı ile birlikte üzülen isim, kendini daha çok spora vermiş ve bu nedenle Voleybol kursuna yazılarak bir süre Voleybol oynamıştır.Ardından Üniversiteyi kazanmış ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okumuştur.

Aklından hiç bir zaman oyunculuğunu çıkarmamış olan Fatma Tezcan, Sadri Alışık Kültür Merkezine yazılmış ve burada oyunculuk üzerine eğitim almıştır.Ardından BKM Mutfak ile tanışmış olan isim seçmelerde seçilmiş ve 2019 yılında “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” isimli tv programında yer almıştır.

Gelecek zamanlarda dizilerde de bulunacağını düşündüğümüz oyuncu, bakalım ilk olarak hangi dizide ekranlarda yer alacak?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.