Fatma Tezcan Kimdir?

Fatma Tezcan Kimdir?

Bkm Mutfak ekibinin güzel oyuncularından biri olan ve son günlerde merak edilmeye başlanan Fatma Tezcan hakkında bilgilere bu yazımızda yer verdik.İşte bilgiler.

Fatma Tezcan Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

1998 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Fatma Tezcan, 1.74 metre boyunda, 63 kilo ve kahverengi gözlü bir oyuncudur.Eğitim hayatı boyunca derslerinde hiçbir zaman düşük not almamış güzel isim, her zaman tiyatroyu düşünmüş ve 8 yaşındayken tiyatroda yer almak istemiş fakat kabül edilmemiştir.

Tiyatrodan almış olduğu red cevabı ile birlikte üzülen isim, kendini daha çok spora vermiş ve bu nedenle Voleybol kursuna yazılarak bir süre Voleybol oynamıştır.Ardından Üniversiteyi kazanmış ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okumuştur.

Aklından hiç bir zaman oyunculuğunu çıkarmamış olan Fatma Tezcan, Sadri Alışık Kültür Merkezine yazılmış ve burada oyunculuk üzerine eğitim almıştır.Ardından BKM Mutfak ile tanışmış olan isim seçmelerde seçilmiş ve 2019 yılında “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” isimli tv programında yer almıştır.

Gelecek zamanlarda dizilerde de bulunacağını düşündüğümüz oyuncu, bakalım ilk olarak hangi dizide ekranlarda yer alacak?

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın