Fatma Toptaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Fatma Toptaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özellikle Hayat Devam Ediyor ve Kiraz Mevsimi dizilerinde göstermiş olduğu başarılı performanslarınla beraber bir çok çeşitli dizinin kadrosunda yer edinmeyi başarmış oyuncu Fatma Toptaş kimdir kaç yaşında boyu kaç? şimdi merak edilmiş bir çok sorunun cevabı ile beraber biyografisi.

Fatma Toptaş Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Fatma Toptaş, 17.05.1982 senesinde hayata merhaba demiş olan bir kadın oyuncudur.Mersinli olan olan oyuncu dizilerle başlamış olduğu oyunculuk serüvenini hem dizi hemde filmlerle ilerlettirmektedir.Boyu 1.68’dir.

Bu meslekteki en büyük eğitimlerini mezun olmuş olduğu yer olan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır.Burada almış olduğu eğitimin yüksek katkısınla beraber oyunculuğunda son derece iyi notlar almayı başarmıştır.

Her zaman dürüst bir insan olarak hayatına devam eden oyuncu karşı cinste de en cok dürüstlüğe önem vermektedir.Yalana tahammülü yoktur.Sevgi, İlgi olmazsa olmazlardan biri olduğunu söyleyen oyuncu verilen Sevginin önemli bir şey olduğunu açıklıyor.

Oyuncu aslında küçük yaşlardan itibaren Polis olmak istemiştir.Ortaokul ile Lise çağlarından itibaren ise Öğretmenleri ona Konservatuar’a gitmesi yönünde bir takım söylemlerde bulunmuşlardır.Öncelikle İstanbul’a gitmiş sonrasında ise diksiyon eğitimleri almıştır.O Sıralarda çıkmış olduğu sahneyle beraber bu mesleği tercih etmeye başlamıştır.Bu meslekte Polis rolünle bir dizide rol almak en büyük istediğidir.

fatma-toptas-biyografi

Fatma Toptaş Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Doktorlar
2007 – Bicak Sirti
2007 – Recep İvedik(Film)
2008 – Avanak Kuzenler(Film)
2010 – Cocuklar Duymasın
2011 – Başrolde Aşk
2011 – Ya Sonra(Film)
2013 – Cesur Hemsire
2014 – Vay Basima Gelenler
2014 – Kiraz Mevsimi
2016 – No:309

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın