Fatmagül Fakı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Fatmagül Fakı Kimdir Boyu Kaç?

Biz Onu Önce Çarkıfelek sonrasında ise Survivor yarışmasında tanıdık özellikle Adriana Lima’ya çok benzeyen Fatmagül Fakı kimdir boyu kaç nerelidir?

Fatmagül Fakı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Fatmagül Fakı 3 Şubat 1990 yılında Konya’da doğmuştur.Uzunca seneler Hatay ilimizde yaşamış ardındanda Ailesi ile beraberce İstanbul’a taşınmışlardır.Senelerce Hostes olarak çalışan güzel sunucu ardındanda televizyon ekranlarında kısa bir dönem Sunuculuk yapmıştır.Onun gerçek mesleği ise Grafik Tasarımcısıdır.2010 senesinde Aydın Üniversitesi Grafik tasarım bölümünü bitirdi.Boyu 1.63’dür kilosu ise 52’dir.Sunuculuk ve Spikerlik hayallerine kısa vade içersinde ulaşmıştır.

Birçok kişi tarafından Adriana Lima’ya çok benzetilen Sunucu kendi mesleği dışında birçok meslek ile ilgilenmiştir.Survivor yarışması onun popülerliliğe ulaşmasında en önemli yarışmalardan biri oldu.Birçok Teklif ile beraber sunuculukta ilerlemeye devam etme kararı alan güzel sunucu Kanal D Ekranlarında Her hafta Cumartesi ekrana gelen Magazin D programında sunuculağa başlamıştır.Bu Programda Birçok Ünlü, Sporcu ve Siyasetci ile ilgili en özel bilgiler sunulmaktadır.

fatmagul-faki-biyografi

Spor ile yakından ilgilenen Sunucu bakalım gelecek yıllarda bir spor programında sunuculuk yapacak mı?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir