Fatoş Kabasakal Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında?

Fatoş Kabasakal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Televizyonların şirin ve sempatik sunucu bayanları arasında bulunan sunuculuk yaptığı programlarla beraber oyunculukta yapmış Ünlü isim Fatoş Kabasakal kimdir kaç yaşında boyu kaç? detaylı hayat hikayesi.

Fatoş Kabasakal Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Fatoş Kabasakal 9 Eylül 1982 senesinde Trakya’da bulunan Edirne’de hayata gözlerini açmış güzel bir bayandır.Nüfusta yazmakta olan ismi Fatma olsada Fatoş olarak tanınmıştır.Aslen Bulgaristan ve Arnavutluk’lu bir aileye sahiptir.Ailesi yıllar önce bu şehirlerden Edirne’ye göç etmiştir.Boyu 1.79 olan sunucu lise mezunudur.

Fatoş Kabasakal lise bittikten sonra Üniversite okumamış ve Ekol Drama Oyunculuk Okuluna yazılarak oyunculuk dersi almıştır.Ayrıca özel olarak Ayla Algan’dan bir süre kadar ders görmüştür.

visum china
visum china

Ergenliğe yeni geçmiş olduğu zamanlarda Onbeş yaşlarındayken Kral tv ekranlarında program sunmaya başladı.Bu programla Televizyonlara ilk kez çıkmış oldu.2007 senesinde Altı Ay kadar mankenlik mesleğini yaptı.Aynı sene Yıldızlar Savaşı ismindeki Sinema filminde oynadı ve Berçin karakteri ile rol aldı.

2007 yılı onun dolu dolu geçirdiği bir yıl oldu.Sinema filmi, klip ve katalog çekimleri yoğun başarılı bir sene geçirmesini sağladı.Kayahan’ın Bir Aşk Hikayesi adındaki klibinde o sene oynadı.Ardından 2010 tarihinde Tan’ın Taş Yürek ismindeki klibindede rol aldı.

2010 tarihinde Panda reklamlarında oynayan ünlü isim birçok programında sunuculuğu yapmıştır.Atv ekranlarındaki Elifnağme, Kanal 1 televizyonunda Heyecanlı, Kanal 7 ekranında yemeklerle ilgili program olan Afiyet Şeker olsun, Star Tv ekranlarında Bir Eğlence Gecesi, Atv ekranlarında Ver Çoşkuyu adındaki programlar sunmuş olduğu programlardan bazılarıdır.

1998 tarihinde Belkıs karakteri ile beraber Ayrı Dünyalar adındaki dizide oynadı.En son 2013 tarihinde Kahire Palas adındaki dizide oynamış ve Duygu karakterini canlandırmıştır.

fatos-kabasakal-biyografi

Fatoş Kabasakal Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Kahireli Palas (Duygu)
2011 – Kurşun Bilal (Azra)
2010 – Türk Malı (Natalie)
2010 – Gecekondu (Kendisi)
2007 – Yıldızlar Savaşı (Berçin Taygun)
2007 – Parmaklıklar Ardında (Ceren Karadağ)
2007 – Bez Bebek (Simge)
2006 – Sararan Sevdalar (Betül Ünal)
2006 – Ah Polis Olsam
2006 – Acemi Cadı (Tuğba)
2005 – İki Arada Aşk (Bakkal)
2005 – Misi (Yosun)
1998 – Ayrı Dünyalar (Belkıs)

Fatoş Kabasakal kimdir, hayatı, boyu tüm merak edilmiş bilgileri sunduğumuz yazımızı burada tamamlıyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.