Merve Sanay Kimdir? Boyu, Kilosu Hayatı

Fenomen Merve Sanay Kimdir?

İlk olarak kullandığı Periscope hesabınla sosyal medyaya adım atmış ve Periscope’den paylaştığı videolarla Türkiye gündeminde yer bulmuş ünlü Fenomen Merve Sanay kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? sizler için açmış olduğumuz bu konuda bütün cevapları öğrenebilirsiniz.

Merve Sanay Biyografisi

1996 tarihinde İstanbul’da doğan Merve Sanay, doğma büyüme İstanbullu olan ve çoğunlukla İstanbul’da yaşayan bir fenomendir.Bir tane abisi bulunan güzel fenomenin annesi ile arası çok iyi olmasına rağmen babasınla arası bir o kadar kötüdür ve uzun zamandır babası ile iletişim kurmamıştır.

Merve Sanay’ın boyu 1.77 cm, kilosu ise 58’dir.Göz rengi ise Kahverengidir.

Periscope ile tanışmadan önce bir müddet bayan Kuaförlüğü yapan isim ardından ise bu mesleği bırakarak sadece sosyal medyaya yönelmiştir.Paylaştığı videolar çok sayıda beğeni almış ve kısa sürede Milyonlarca kişinin takip ettiği bir fenomen olmuştur.

visum china
visum china

En çok takipçisi Instagram’da bulunan güzel ismin 1 milyondan fazla takipçisi vardır ve bu takipçi sayısı her geçen zaman diliminde giderek artmaktadır.Kimdirkim.com Paylaşımlarını ara vermeden sürdüren güzel fenomenin takipçilerinin çok büyük bölümünü erkek takipçiler oluşturmaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir