Ferzan Hekimoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ferzan Hekimoğlu Kimdir?

Televizyon izleyicilerinin beğenmiş olduğu oyunculardan biri olan uzun boyu ve yeşil gözlerinle dikkatleri çoğu zaman üzerine çeken başarılı oyuncu Ferzan Hekimoğlu kimdir? güzel ismin tam biyografisini sizler için sitemize ekledik.Hemen küçük bir açıklamanın ardından konumuza bakalım.

Ferzan Hekimoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güzel oyunculardan Ferzan Hekimoğlu 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış bir isimdir.Eğitim hayatının en önemli zamanını Müjdat Gezen Sanat merkezine yazılarak geçirmiştir.Bu merkezde almış olduğu oyunculuk eğitimi ile beraber çok ufak yaşlardan itibaren tiyatro ile ilgilenmiş ve çok sayıda tiyatro oyununda rol almıştır.Uzun boyu ile çoğu bayanın kıskandığı bir boya sahip olan oyuncunun boyu 1.74 kilosu ise 56’dır.

Tiyatro’dan sonra dizilerle tanışan oyuncu ilk olarak Her şey Yolunda Merkez adındaki dizide rol almış ve bu sayede dizilerle tanışmıştır.Bu diziden sonra yavaş yavaş başka dizilerde de rol almaya başlamış olan isim 3 tane filmde oynamıştır.

2014 senesinde Delisin Delisin adındaki filmde gördüğümüz oyuncu ardından ise 2015 senesinde En Güzeli adındaki filmde rol almıştır.Bir süre kadar Kalbim Ege’de kaldı dizisinde en son olarak rol alan oyuncu dizinin bitmesinle beraber bir süre kadar oyunculuğa ara vermiş ve 2017 ile beraber Seven Ne Yapmaz adındaki dizinin kadrosuna dahil edilmiştir.

visum china
visum china

Ferzan Hekimoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Her Şey Yolunda Merkez
2014 – Delisin Delisin (Film)
2015 – En Güzeli (FİLM)
2015 – Kalbım Ege’de Kaldı
2016 – Bir Şey Değilim (Film)
2017 – Seven Ne Yapmaz

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir