Feyyaz Şerifoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Camdaki Kız dizisinde oynayan Feyyaz Şerifoğlu’nun hayatı ile ilgili merak edilenler. Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu, hangi burç gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Feyyaz Şerifoğlu’nun kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Feyyaz Şerifoğlu 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Feyyaz Şerifoğlu’nun doğum yeri Rize’dir. Feyyaz Şerifoğlu üniversite eğitimini Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Feyyaz Şerifoğlu O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmaya Tutamıyorum Zamanı adlı şarkı ile katılmıştır. Feyyaz Şerifoğlu 2019 yılında Gidene adlı şarkısını çıkarmıştır. Bu şarkısı 2021 yılı itibari ile Youtube 1.8 milyon üzerinde beğeni almıştır. Feyyaz Şerifoğlu Ajda Pekkan‘ın vokalistliğini yapmıştır.

Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde Can karakterini canlandırmıştır. Feyyaz Şerifoğlu son olarak Camdaki Kız dizisinde yer almaktadır. Bu dizide Burcu Biricik ile birlikte başrolü paylaşacaktır.

Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu, hangi burç

Feyyaz Şerifoğlu Boyu Kaç?

Feyyaz Şerifoğlu’nun boyu 1.75’dir.

Feyyaz Şerifoğlu Kaç Kilo?

Feyyaz Şerifoğlu kilosu 73’tür.

Feyyaz Şerifoğlu Hangi Burç?

Feyyaz Şerifoğlu’nun burcu Balık’tır.

Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu, hangi burç

Feyyaz Şerifoğlu Instagram Hesabı

Feyyaz Şerifoğlu’nun Instagram hesabının adı feyyazserifoglu ve 2021 Mart ayı itibari ile 159 bin takipçisi bulunmaktadır.

Feyyaz Şerifoğlu Youtube Kanalı

Feyyaz Şerifoğlu adında bir Youtube kanalı vardır.

Feyyaz Şerifoğlu ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın