Fikret Orman kimdir? aslen nereli?

Fikret Orman Kimdir?

Uzun süredir Beşiktaş’ın başkanlığını yapmakta olan ünlü isim Fikret Orman ile ilgili biyografiyi sizler için oluşturduk.İşte Beşiktaş’ın deneyimli başkanının bilgileri.

Fikret Orman Kimdir? Aslen Nereli ve Yaşı Kaç?

4 Kasım 1967 yılında İstanbul ilimizde hayata gözlerini açan Fikret Orman, aslen ise Artvin’in Hopa ilçesindendir.Babasının ismi Abdülkadir olan ünlü isim, eğitimine de İstanbul’da başlayarak ilk olarak Işık Lisesini bitirmiş ardından da Yıldız Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Beşiktaş’ta aktif olarak 2000 tarihinden itibaren bulunmaya başlamış olan isim, toplam 4 yıl boyunca Beşiktaş takımında yöneticilik yapmıştır.2012 tarihinde Yıldırım Demirören’in başkanlıktan ayrılmasıyla birlikte olağanüstü seçimli genel kurulda aday olmuş ve Beşiktaş’ın yeni başkanı seçilmiştir.

2013 yılında tekrar Beşiktaş’ın başkanlık seçiminde seçilen isim 3 yıl süre ile başkanlığa devam etmiştir.Son olarak 2019 Mayıs ayı içinde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul’da tekrar başkan seçilmiş ve 5. kez Beşiktaş başkanlığı görevine uygun bulunmuştur.

visum china
visum china

2 çocuk babası olan Fikret Orman, Sedef Orman ile olan evliliklerini 2012 yılında bitirmişlerdir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir