Fırat Altunmeşe Kimdir?

Fırat Altunmeşe Kimdir?

Yakışıklığınla son zamanlarda dikkat çeken oyunculardan biri olan ünlü isim Fırat Altunmeşe kimdir? biyografisi ile beraber yakışıklı oyuncuyu yakından tanımak ister misiniz? hemen konumuza bakmanızda fayda var.

Fırat Altunmeşe Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Fırat Altunmeşe, 1990 tarihinde dünyaya gözlerini açmış olan bir ünlüdür.Tanınan isimlerden İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan isim İstanbulludur.Aslen ise Diyarbakırlıdır.Ailesinin en küçüğüdür.Bir tane ablası ve bir abisi bulunmaktadır.Ailenin en küçük çocuğu olmanın avantajlarını ve dezavantajlarını yaşamış bu şekilde büyümüştür.Boyu 1.88 cm’dir.

Liseden sonra girmiş olduğu sınavı kazanarak İstanbul Bilgi Üniversitesini kazanmış ve burada Televizyon ve Sinema bölümünde okumaya başlamıştır.İlk 2 sene çok güzel geçmiş olsada ardından okulu bırakmış ve kendini tamamen oyunculuğa vermişir.İstanbul’da bulunan Craft Oyunculuk Atölyesine yazılmış ve burada yaklaşık 1,5-2 yıl kadar oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

İlk olarak 2013’de oyunculuğa başlayan yakışıklı oyuncu Vicdan isimli dizide oynayarak kariyerinde güzel bir başlangıç yapmıştır.Bu dizi sonrası 2014’de Kaçak Gelinler isimli dizide rol alan oyuncu bir çok sevilen oyuncu ile beraber rol almıştır.

2015 tarihinde Hesapta Aşk isimli filmde oynayan oyuncu böylelikle ilk defa bir filmde rol almıştır.En son olarak ise Aslan Ailem dizisinde görmüş olduğumuz oyuncu ayrıca Sofra Sırları adındaki filmde de oynamıştır.

Fırat Altunmeşe Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2013 – Vicdan
2014 – Kaçak Gelınler
2014 – Maral
2015 – Hesapta Aşk (Film)
2016 – Cesur ve Guzel
2016 – Kehrıbar
2017 – Aslan Ailem
2017 – Sofra Sırları (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın