Francis Ezeh kimdir, nerelidir, Francis Ezeh kaç yaşında, Francis Ezeh kariyeri ve oynadığı takımlar, Francis Ezeh boyu kaç?

Francis Ezeh Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç

Tuzlaspor’un Nijeryalı futbolcusu Francis Ezeh’in hayatını, biyografisini derledik. Francis Ezeh kimdir, nerelidir, Francis Ezeh kaç yaşında, Francis Ezeh kariyeri ve oynadığı takımlar, Francis Ezeh boyu kaç? İşte Francis Ezeh hakkında detaylar.

Francis Ezeh Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tam adı Okwuchukwu Francis Ezeh’dir. Francis Ezeh 12 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Francis Ezeh forvet ve kanatlarda görev almaktadır. Lamray United, FC Heartland, Balıkesirspor, Adana Demirspor gibi kulüplerde oynamıştır. Francis Ezeh kariyerini Tuzlasporda devam ettirmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Francis Ezeh’in taç çizgisinden attığı golü aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Francis Ezeh Boyu Kaç?

Francis Ezeh 1.78 boyundadır.

Francis Ezeh hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.