Fulya Kalfa Kimdir? Hayatı

Fulya Kalfa Kimdir?

Çeşitli farklı Televizyon kanallarında gerçekleştirmiş olduğu sunuculuk mesleğini CNN Türk kanalı ile devam ettiren ve CNN Türk ekranına transfer olduğu günden beri bilgileri daha çok aranılan sunucu Fulya Kalfa kimdir, kaç yaşında, boyu, nereli? tüm cevaplarıyla bütün hakkında herşey.

Fulya Kalfa Kimdir? Biyografisi

Fulya Kalfa, 13 Temmuz 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur.1.75 metre boyunda, 59 kilo ve Yengeç burcudur.Liseyi ve Üniversiteyi Ankara’da okuyan sunucu, Bilkent Üniversitesini bitirmiştir.Okumayı ve yazmayı çok seven sunucu bu nedenle bitirmiş olduğu bölüm olan Edebiyat Bölümünü severek tamamlamıştır.

Üniversiteyi tamamladıktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezine yazılan isim burada Oyunculuk bölümünü okumuş ve buradan da mezun olmuştur.Bu eğitimin sunuculuk konusunda kendisine fayda getirdiğini söylemiş olan sunucu 2005 tarihinde ise ilk meslek hayatına başlamıştır.Tv8 kanalında çalışmaya başlamış olan isim bu kanalda Yapımcı, Yönetmen ve Editör olarak bulunmuştur.Sanat ve Siyaset başta olmak üzere bir çok konudaki programın yapımında pay sahibi olan ünlü isim, ayrıca siyasetçi birçok kişiyi programına davet ederek sorular sormuştur.

Siyasetle ilgili programlardan sonra Spor ile ilgilide programlara yer veren [saritext]Fulya Kalfa[/saritext], Tv8 ekranlarının ardından Kanal 7/24’e geçti.Burada çeşitli spor ile ilgili programlar sundu.Sunduğu programların en dikkat çekicileri “Orta Saha” ile “Transfer Dosyası” programları oldu.Bu iki programın içeriğini de, sunumunuda kendi yaptı.Kimdirkim com Sadece ekranda izleyicilerle buluşarak düşüncelerini aktarmakla kalmadı, kendi köşesinden de bilgilerini paylaştı.

visum china
visum china

Spordan sonra tekrardan Habercilik yapmaya başlamış olan isim 2016 tarihinde HaberTürk kanalına geçti.Burada 2 sene süresince hem Gece Bültenini hem de günün çeşitli saatlerindeki gelişmeleri izleyiciye aktardı.Habertürk’ün ardından CNN Türk’e geçmiş olan isim gece 23.00 ile 01.00 saatleri boyunca “Günün Sonu” programı ile ekrana geldi.

Hayvanlara çok düşkün olan Fulya Kalfa, ayrıca hayvan hakları savunucusu bir isimdir.Ailesine düşkün olan isim, yürüyüş yapmayıda çok sevmektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir