Fulya Keskin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Fulya Keskin Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Survivor ilk kez ekranlarda olmaya başlamış olduğu 2005 senesindeki yarışmaya katılmış ve yarışmadan sonrada en sık konuşulan yarışmacılar arasında bulunmuş ünlü isim Fulya Keskin kimdir? güzel ismin hayatı ile ilgileri bu yazımızda aktaracağız.

Fulya Keskin Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Ünlü kişilerden Fulya Keskin 1984 senesinde dünyaya gözlerini İzmir’de açan bir isimdir.Okula burada başlamış olan isim okul hayatının büyük bir bölümünü burada tamamlamıştır.Okul zamanından itibaren bir yandan okul diğer yandan ise sporla ilgilenmiştir.Boyu 1.76 cm olan isim gayet iyi bir fiziğe sahip olmasınla beraber Modellik yapmaya başlamış ardından ise Best Model yarışmasına katılmıştır.

Best Model’de almış olduğu derece ile beraber daha fazla kendine güveni gelmiş ve Modelliği meslek olarak yapmaya başlamıştır.Modellik yaparken bir taraftan ise djlik yapmaya başlamış aynı zamanda çeşitli spor dallarında hocalık yapmştır.Çok yetenekli bir kişi olan ünlü isim ayrıca bir dönem şarkıda söylemiştir.

visum china
visum china

2005 senesinde katıldığı Survivor yarışması baya sevilmiş ve ardından yarışmadan sonrada çok kişinin röportaj yapmak istediği bir kişi olmuştur.2015 senesinde tekrar Survivor yarışmasının kadrosunda gözüken isim ardından atmış olduğu twit nedeniyle bir çok kişinin tepkisini çekmiş ve bu nedenle kadrodan çıkarılmıştır.

Küçük yaşlardan itibaren sporu hiç bir zaman aksatmamış olan Fulya Keskin ayrıca profesyonel bir sporcudur.İlk olarak Tekvando sporunla beraber spora başlamış olan ünlü isim ardından sırasıyla hentbol ve boks sporuna başlamıştır.Bir süre sonra kendini pilates konusunda da geliştirmiş olan isim bu konuda da oldukça profesyoneldir.Tv 8 kanalında bir yarışma veya programda olması beklenen ünlü isim kısa süre sonra Tv8 ekranlarında olacak.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.