Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Paramparça dizisinin 45. bölümünden itibaren diziye katılmış olan onu daha çok reklam projelerinde görmeye alıştığımız Paramparça dizisinin Zeynep’i Funda Güray Kimdir kaç yaşında nereli? İnternette çok detaylı bir özgeçmişine rastlamasakta kısa bir biyografi ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Funda Güray 28 yaşında oldukça fazla reklamlarda onu izlediğimiz reklamların güzel yüzlerinden biridir.88’li olan oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir.En büyük hayallerinden biri olan oyunculukla tanışmasının ardından onu ekranlarda görmeye başladık.Diziler ve reklamlar onun yer aldığı projeler oldu.

Haliç Üniversitesi’nde Üniversiteyi bitirmesinden sonra ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmış buradada eğitim görmüştür.

En çok reklamlarda gördüğümüz oyuncu Lays reklamı ile başladığı reklam oyunculuğuna hiç ara vermeden devam etti ve onlarca reklamda oynadı.Bunlardan bazıları Migros, Kola, Koçtaş, Garanti Bankası, Eti, Ülker, Çikolata, Lipton reklamlarıdır.Bunun gibi 20’den daha fazla reklamda karşımıza çıkmıştır.

Oynadığı diziler ise Küçük Kadınlar, Bir Ömür Yetmez, Sevdaluk, Ruhumun Aynası, Şimdi Onlar Düşünsün ve son olarakta Paramparça dizisidir.Burada Zeynep karakteri ile diziye dahil olmuş olan oyuncu diziyede renk katmış durumda.

İnstagram hesabı olan oyuncunun detaylı fotoğraflarına ve paylaşımlarına sürekli olarak bakabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın