Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Onu daha çok reklam projelerinde görmeye alıştığımız fakat belirli dizilerde de roller almayı sürdüren Funda Güray kimdir kaç yaşında nereli? reklamların aranılan oyuncularından olan ünlü ismin biyografisi ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Funda Güray, 03.09.1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş bir oyuncudur.Oldukca fazla reklamlarda izlediğimiz oyuncu reklamların güzel yüzlerinden biridir.En büyük hayallerinden biri olan oyunculukla tanışmasının ardından onu ekranlarda görmeye başladık.Diziler, reklamlar onun yer aldığı projeler olmuştur.

Haliç Üniversitesi’nde Üniversiteyi bitirmesinden sonra ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmış burada da eğitim görmüştür.

En çok reklamlarda gördüğümüz oyuncu Lays reklamı ile başladığı reklam oyunculuğuna hiç ara vermeden devam etti ve onlarca reklamda oynadı.Bunlardan bazıları Migros, Kola, Koçtaş, Garanti Bankası, Eti, Ülker, Çikolata, Lipton reklamlarıdır.Bunun gibi 20’den daha fazla reklamda karşımıza çıkmıştır.

Çalışmayı çok seven oyuncu, çalışmadığı zamanlarda ise genellikle spor yapmayı tercih ediyor.Kickbox sporunla uğraşan isim ayrıca seyahat etmeyide çok seviyor.

İnstagram hesabı olan oyuncunun detaylı fotoğraflarına ve paylaşımlarına sürekli olarak bakabilirsiniz.

Oynadığı Diziler

2010 – Küçük Kadınlar
2011 – Bir Ömür Yetmez
2014 – Paramparca
2014 – Ruhumun Aynası
2014 – Simdi Onlar Düşünsün
2016 – Kaçın Kurası
2016 – Sahipli (Tv Film)
2017 – Seni Kimler Aldı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın