Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir Biyografisi

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kuruluş Osman dizisinin Aksu Hatun’u Funda Güray kimdir, Funda Güray hayatı, Funda Güray biyografisi, Funda Güray nereli, Funda Güray kaç yaşında, Funda Güray hangi dizilerde oynadı gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Funda Güray kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız 3 Eylül 1988 tarihinde doğdu. Funda Güray’ın doğum yeri İstanbul ilidir. Genelde reklamlarda izlediğimiz oyuncu reklamların güzel yüzlerinden biridir. En büyük hayallerinden biri olan oyunculukla tanışmasının ardından onu ekranlarda görmeye başladık. Diziler, reklamlar onun yer aldığı projeler olmuştur.

Haliç Üniversitesi’nde Üniversiteyi bitirmesinden sonra ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmış burada da eğitim görmüştür.

Funda Güray Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

En çok reklamlarda gördüğümüz oyuncu Lays reklamı ile başladığı reklam oyunculuğuna hiç ara vermeden devam etti ve onlarca reklamda oynadı. Bunlardan bazıları Migros, Kola, Koçtaş, Garanti Bankası, Eti, Ülker, Çikolata, Lipton reklamlarıdır. Bunun gibi 20’den daha fazla reklamda karşımıza çıkmıştır. Son olarak oyuncu Funda Güray Kuruluş Osman’da Aksu Hatun olarak ekranlar karşısına gelmektedir.

Çalışmayı çok seven oyuncu, çalışmadığı zamanlarda ise genellikle spor yapmayı tercih ediyor. Kickbox sporunla uğraşan isim ayrıca seyahat etmekten hoşlanmaktadır.

İnstagram hesabı olan oyuncunun detaylı fotoğraflarına ve paylaşımlarına sürekli olarak bakabilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisinin Aksu Hatun'u Funda Güray kimdir, Funda Güray hayatı, Funda Güray biyografisi, Funda Güray nereli, Funda Güray kaç yaşında, Funda Güray hangi dizilerde oynadı

Funda Güray’ın Oynadığı Diziler

  • 2010 – Küçük Kadınlar
  • 2011 – Bir Ömür Yetmez
  • 2014 – Paramparca
  • 2014 – Ruhumun Aynası
  • 2014 – Simdi Onlar Düşünsün
  • 2016 – Kaçın Kurası
  • 2016 – Sahipli
  • 2017 – Seni Kimler Aldı
  • 2121 – Kuruluş Osman

Funda Güray kimdir, Funda Güray hayatı, Funda Güray biyografisi, Funda Güray nereli, Funda Güray kaç yaşında, Funda Güray hangi dizilerde oynadı 

Funda Güray kimdir, Funda Güray hayatı, Funda Güray biyografisi, Funda Güray nereli, Funda Güray kaç yaşında, Funda Güray hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen soruların cevaplarını derledik. Funda Güray ile ilgili güzel yorumlarını bekliyoruz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir