Furkan Andıç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Furkan Andıç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2007 senesinde reklam filmlerinde oynayarak ilk defa oyunculuk serüvenine girişmiş ve ardından kamera karşısına çok daha sık geçerek oyunculuk serüvenini farklı platformlardada sürdürmüş Oyuncu Furkan Andıç kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? sizler için derlediğimiz biyografi.

Reklamlar

Furkan Andıç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Furkan Andıç İstanbul’un çok tanınmış hastanelerinden birinde hayata gelmiş bir isimdir.İlköğretim ile Liseyi İstanbul Ataşehir’de tamamlamıştır.2007 senesinde liseyi bitirmesinle beraber Ukrayna’ya gidip orada eğitimini devam ettirdi.Ukrayna’da Kiev’de bulunan Üniversite’ye yazıldı ve ilk gittiği sene dil öğrenimi gördü.Boyu 1.90 cmdir.

Furkan Andıç kaç yaşında? 4 Nisan 1990 doğum günüdür.

Üniversiteyi Ukrayna’da sürdürürken 2. senesinde ekonomi üzerine eğitim aldı.Bir takım eğitimdeki şartlar sebebi ile İstanbul’a gitti.İstanbul’da Bilgi Üniversitesi bölümüne yazıldı.2011 tarihinde ise Yeditepe Üniversitesi’nin Görsel İletişim bölümüne Bilgi Üniversitesi’nden geçti.Dizilerde oynamaya başlayınca okulunuda bitiremedi ve dondurmak zorunda kaldı.Basketbollada ilgilenmiş ve 11-12 sene boyunca basketbol oynamıştır.

Eti Bi Dolu’nun reklam filminde oynayarak ilk kez televizyonda insanların izlediği biri olan oyuncu ardından 2008 tarihinde Vatan Computer’ın reklamında oynamıştır.2007-2011 arasında farklı firmaların reklamlarında oynadıktan sonra 2011 senesinde Kolej Günlüğü dizisinde rol almış ve Mert rolünü canlandırmıştır.

2012 tarihindeki Adını Feriha Koydum adındaki yapımda ise Selim’i oynamıştır.Aynı tarihlerde Umutsuz Ev Kadınları’nda rol alan oyuncu Levent ismini canlandırmıştır.

2014’de ise Kaçak Gelinler’de oynadı.

furkan-andic-biyografi

Oynadığı Diziler

2011 – Kolej Günlüğü
2012 – Umutsuz Ev Kadınları(Levent)
2013 – Aşk Ekmek Hayaller
2013 – Yağmurdan Kaçarken
2014 – Kaçak Gelinler
2015 – Kirgin Cicekler
2016 – Tatli Intikam
2017 – Damat Takımı (Sinema)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın