Furkan Andıç kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Furkan Andıç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2007 senesinde reklam filmlerinde oynayarak ilk defa oyunculuk serüvenine girişmiş ve ardından kamera karşısına çok daha sık geçerek oyunculuk serüvenini farklı platformlardada sürdürmüş Oyuncu Furkan Andıç kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? sizler için derlediğimiz biyografisi.

Furkan Andıç Kimdir? Hayatı

4 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’un çok tanınmış hastanelerinden birinde hayata gözlerini açan Furkan Andıç, ilköğretim ve lise eğitimlerini İstanbul’un Ataşehir ilçesinde tamamlamıştır.2007 tarihinde liseden mezun olan yakışıklı oyuncu, ardından Ukrayna’ya gitmiş ve Üniversitenin bir kısmını Kiev’de okumuştur.

Furkan Andıç’ın boyu 1.90 cm, kilosu ise 86’dır.Burcu ise Koç’tur.

Üniversite eğitimini Ukrayna’da sürdürken 2. yılında ekonomi üzerine eğitimler almaya başlamış olan Furkan Andıç, ardından eğitimini İstanbul’da devam ettirmek istemiş bu nedenle İstanbul’a geri dönmüştür.İstanbul’a döner dönmez İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde eğitimine devam etmiş olan isim ardından ise Yeditepe Üniversitesi’ne geçiş yaparak Görsel İletişim bölümünden eğitim görmeye başlamıştır.

visum china
visum china

Oyunculuk yapmaya Üniversitedeyken başlayan yakışıklı oyuncu, ayrıca 11 yıl kadar basketbol oynamıştır.

Eti Bi Dolu’nun reklam filminde oynayarak ilk kez televizyonda insanların izlediği biri olan oyuncu, ardından 2008 tarihinde Vatan Computer’ın reklamında oynamıştır.kimdirkim com 2007-2011 arasında farklı firmaların reklamlarında oynadıktan sonra 2011 senesinde Kolej Günlüğü dizisinde rol almış ve Mert rolünü canlandırmıştır.

2012 tarihindeki Adını Feriha Koydum adındaki yapımda ise Selim’i oynamıştır.Aynı tarihlerde Umutsuz Ev Kadınları’nda rol alan oyuncu Levent ismini canlandırmıştır.

2017 yılında Meryem dizisinde oynayan oyuncu, 2019 senesinde ise Her Yerde Sen isimli yapımda rol almıştır.

Furkan Andıç Oynadığı Diziler

2011 – Kolej Günlüğü
2012 – Umutsuz Ev Kadınları(Levent)
2013 – Aşk Ekmek Hayaller
2013 – Yağmurdan Kaçarken
2014 – Kaçak Gelinler
2015 – Kirgin Cicekler
2016 – Tatli Intikam
2017 – Damat Takımı (Sinema)
2017 – Meryem
2019 – Her Yerde Sen (Demir)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir