İnci Taneleri dizisinde Suat'ı oynayan Furkan Murat Uğur kimdir, Furkan Murat Uğur'un hayatı, biyografisi, Furkan Murat Uğur kaç yaşında, Furkan Murat Uğur nereli, Furkan Murat Uğur boyu, kilosu kaç, Furkan Murat Uğur rol aldığı dizi ve filmler neler?

Furkan Murat Uğur Kimdir? Furkan Murat Uğur Kaç Yaşında, Nereli?

İnci Taneleri dizisinde Suat’ı oynayan Furkan Murat Uğur kimdir, Furkan Murat Uğur’un hayatı, biyografisi, Furkan Murat Uğur kaç yaşında, Furkan Murat Uğur nereli, Furkan Murat Uğur boyu, kilosu kaç, Furkan Murat Uğur rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Furkan Murat Uğur hakkında detaylar.

Furkan Murat Uğur Kimdir?

Furkan Murat Uğur 5 Mayıs 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu.

Furkan Murat Uğur Hayatı

Furkan Murat Uğur Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Adı Mutluluk, Ah Neriman, Bizim Evin Halleri gibi yapımlarda rol almıştır.

2020-2021 yıllarında Sokağın Çocukları dizisinde Murat’ı oynadı. 2022’de rol aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Bora rolünü canlandırdı. İnci Taneleri dizisinde Suat adlı karaktere hayat vermiştir.

visum china
visum china

İnci Taneleri Dizisi Suat Kimdir?

Suat Nusret’in kız kardeşi Hatice’ye aşık adam gibi adam bir gençtir. Nusret Cihan’ın yanında otopark ve yıkama işinde çalışmaktadır.

Furkan Murat Uğur Burcu Nedir?

Furkan Murat Uğur boğa burcudur.

Furkan Murat Uğur Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • İnci Taneleri (2024)
  • Kuzgun: Dipsiz Karanlık (2023)
  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi (2022-2023)
  • Sokağın Çocukları (2020-2021)

Furkan Murat Uğur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir