Furkan Okumuş kimdir, nereli, Furkan Okumuş kaç yaşında, Furkan Okumuş boyu, kilosu kaç, Furkan Okumuş rol aldığı dizi ve filmler neler?

Furkan Okumuş Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Aşk ve Umut dizisinde Ege karakterini oynayan Furkan Okumuş kimdir, nereli, Furkan Okumuş kaç yaşında, Furkan Okumuş boyu, kilosu kaç, Furkan Okumuş rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Furkan Okumuş hakkında detaylar.

Furkan Okumuş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

29 Şubat 2002 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Atatürk Üniversitesi’nde Reklam Bölümü ve Karabük Üniversitesinde Arkeoloji Bölümünü tamamlamıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra modellikte yapmıştır. 2021 yılında ise ilk dizi oyunculuğunu tecrübe etmiş ve projelerde yer almaya başlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Furkan Okumuş Boyu Kaç?

Furkan Okumuş 1.88 boyundadır.

Furkan Okumuş Kaç Kilo?

Furkan Okumuş 80 kilodur.

Furkan Okumuş Burcu Nedir?

Furkan Okumuş Balık burcudur.

Furkan Okumuş Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Aşk ve Umut
  • 2021 – Baş Belası

Furkan Okumuş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir