Gamze Aksu Kimdir Hayatı Biyografisi

Gamze Aksu Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

En son olarak Survivor 2018 All Star yarışmasında görmüş olduğumuz ve çeşitli projelerde oyunculuk yaparak kariyerinde güzel günler geçiren ünlü kişi Gamze Aksu kimdir? işte bu sorunun en doğru cevaplarını okumak ister misiniz? daha fazla sizleri meraklandırmadan ayrıntılara geçelim.

Gamze Aksu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyunculuk yapan ve katılmış olduğu yarışma ile de daha fazla ünlenen ünlü isim Gamze Aksu, 1988 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Aslen İzmirli olan oyuncu yaklaşık olarak 14-15 sene süresince Jimnastik yapmıştır.Jimnastikten sonra bir süre kadar kule atlama sporuylada ilgilenmiş isim üniversite tercihini ise Modern Dans bölümünden yana kullanarak bu bölüme yazılmış fakat bu bölümdeyken sakatlık geçirmesi sebebiyle bu bölümü bırakarak Opera bölümünde okumaya başlayarak bu bölümden mezun olmuştur.Boyu 1.73 cm’dir.

Üniversite sonrası müzik ile ilgili yeteneğini gösteren isim Paprika adındaki müzik grubunu kurarak çeşitli şarkılar seslendirmeye başladı.Hem İzmir’de hemde İstanbul’da çeşitli konserler ile müzik yaşantısına devam etmiş ve ardından ise 2 sene süresince İzmir Devlet tiyatrosuna yazılarak burada oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

visum china
visum china

2013 senesinde Yalan Dünya dizisinde ilk olarak oyuncu olarak ekranlarda yer alan isim bu sayede ekranlarda tanınmaya başlamış ve çeşitli reklamlarda da oynayarak oyunculuğunu olumlu anlamda ilerletmiştir.Bu diziden sonra 2014’de Recep İvedik 4 adındaki filmde oynayan güzel isim, 2015’de ise Şeytan-ı Racim 2 adındaki filmde rol almayı sürdürmüştür.

2016 yılı ile beraber bir süre kadar İstanbul’da bulunan bir mekanda şarkı söylemeye başlamış olan isim aynı yıl Muhteşem Yüzyıl dizisinden gelen teklifle beraber kısa bir süre bu dizide rol almıştır.

2018’de Survivor Allstar yarışmasına katılmış olan Gamze Aksu, Survivor Gönüllüler takımında yer almış ama kısa bir süre sonra elenmiştir.

Gamze Aksu Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Yalan Dünya
2014 – Recep İvedik 4 (Film)
2015 – Şeytan-ı Racim 2 (Film)
2016 – Muhteşem Yüzyıl

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.