Gamze Karaman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gamze Karaman Kimdir?

Televizyon ekranlarında sadece Sunuculuk değil aynı zamanda Oyunculukta yapan Ünlü Model Gamze Karaman Kimdir?

Gamze Karaman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gamze Karaman kimdir Ünlü Sunucu 16 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Modellik yapmış aynı zamanda Uzunca süredirde Sunuculuk yapmaktadır.Oyunculuk konusunda ise son derece başarılı bir isimdir.Güzelliğinle dikkat çeken Ünlü Sunucu Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olmuştur.

2003 tarihinde yapılan Miss Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada 1. olmuştur.Yarışmayı bitirdikten sonra 2004 tarihinde Miss Globe İnternational yarışmasında ise Türkiye’yi temsil ederek 2. olmuştur.Bu başarılarından sonra Türkiye içersinde tanınan bir isim haline geldi.Bu yarışma sonucunda özellikle diziler ve filmlerden cok fazla teklif almıştır.Bu dizi ve yapımlar arasından bazılarında oynamış bazılarını ise geri çevirmiştir.

gamze-karaman-biyografi

Birçok dizi ve Filmde kendisi rol almıştır.Çılgın Dershane ve Sıfır Noktası isimli filmler oynadığı filmlerdir.Oynadığı diziler ise Aman Annem Görmesin, Kızım Nerede gibi yapımlardır.Fox Tv’de yayınlanmış olan Harem dizisinde rol almıştır.Ünlü Oyuncu en son SEBA İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Nedim Keçeli ile ismi anılmaktaydı.

Gamze Karaman Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.