Gamze Karaman Kimdir?

Gamze Karaman Kimdir?

Televizyon ekranlarında sadece Sunuculuk değil aynı zamanda Oyunculukta yapan Ünlü Model Gamze Karaman Kimdir?

Gamze Karaman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gamze Karaman kimdir Ünlü Sunucu 16 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Modellik yapmış aynı zamanda Uzunca süredirde Sunuculuk yapmaktadır.Oyunculuk konusunda ise son derece başarılı bir isimdir.Güzelliğinle dikkat çeken Ünlü Sunucu Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olmuştur.

2003 tarihinde yapılan Miss Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada 1. olmuştur.Yarışmayı bitirdikten sonra 2004 tarihinde Miss Globe İnternational yarışmasında ise Türkiye’yi temsil ederek 2. olmuştur.Bu başarılarından sonra Türkiye içersinde tanınan bir isim haline geldi.Bu yarışma sonucunda özellikle diziler ve filmlerden cok fazla teklif almıştır.Bu dizi ve yapımlar arasından bazılarında oynamış bazılarını ise geri çevirmiştir.

gamze-karaman-biyografi

Birçok dizi ve Filmde kendisi rol almıştır.Çılgın Dershane ve Sıfır Noktası isimli filmler oynadığı filmlerdir.Oynadığı diziler ise Aman Annem Görmesin, Kızım Nerede gibi yapımlardır.Fox Tv’de yayınlanmış olan Harem dizisinde rol almıştır.Ünlü Oyuncu en son SEBA İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Nedim Keçeli ile ismi anılmaktaydı.

Gamze Karaman Resimleri

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın