Gamze Karaman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gamze Karaman Kimdir?

Televizyon ekranlarında sadece Sunuculuk değil aynı zamanda Oyunculukta yapan Ünlü Model Gamze Karaman Kimdir?

Gamze Karaman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gamze Karaman kimdir Ünlü Sunucu 16 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Modellik yapmış aynı zamanda Uzunca süredirde Sunuculuk yapmaktadır.Oyunculuk konusunda ise son derece başarılı bir isimdir.Güzelliğinle dikkat çeken Ünlü Sunucu Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olmuştur.

2003 tarihinde yapılan Miss Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada 1. olmuştur.Yarışmayı bitirdikten sonra 2004 tarihinde Miss Globe İnternational yarışmasında ise Türkiye’yi temsil ederek 2. olmuştur.Bu başarılarından sonra Türkiye içersinde tanınan bir isim haline geldi.Bu yarışma sonucunda özellikle diziler ve filmlerden cok fazla teklif almıştır.Bu dizi ve yapımlar arasından bazılarında oynamış bazılarını ise geri çevirmiştir.

gamze-karaman-biyografi

visum china
visum china

Birçok dizi ve Filmde kendisi rol almıştır.Çılgın Dershane ve Sıfır Noktası isimli filmler oynadığı filmlerdir.Oynadığı diziler ise Aman Annem Görmesin, Kızım Nerede gibi yapımlardır.Fox Tv’de yayınlanmış olan Harem dizisinde rol almıştır.Ünlü Oyuncu en son SEBA İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Nedim Keçeli ile ismi anılmaktaydı.

Gamze Karaman Resimleri

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir