Gamze Özçelik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gamze Özçelik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir kaç senedir ekranda görmediğimiz yeni dizilerde rol almasını umduğumuz yetenekli oyuncu Gamze Özçelik kimdir kaç yaşında nereli? hayatı hakkında en doğru özgeçmişi.

Gamze Özçelik Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gamze Özçelik, 1982 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmış oyuncudur.Ünlü oyuncu Üniversiteyi Bilgi’de tamamlamıştır.Ailesinin 4 kız çocuğundan biri olan oyuncu küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başlamış hayatın içinde olmuştur.Küçükken son derece yaramaz bir çocuk olan oyuncu 4 kardeş olmaları dolayısıyla kalabalık bir aileye sahiptir.

2000 Yılında Kanal D’nin düzenleyip hazırladığı güzellik yarışmasında 2. olmuştur. Özçelik 2.oluşunun ardından gelen teklifleri değerlendirmeye başladı ve oyunculuk dalında gitmeye karar aldı. Oyunculuk dışında hayır kurumlarına bağış yardımı için düzenlenen defileler haricinde mankenlik yapmadı.

visum china
visum china

Gamze Özçelik 2000 senesinle beraber dizi oyunculuğunla tanıştı.İlk dizisi olan Eyvah Kızım büyüdünün ardından 2001 ve 2003 senesindeki rol aldığı dizilerle beraber kendini tamamen dizilerin içinde buldu.Hırsız Var adındaki film ise ilk filmi oldu.Bu film sayesinde yıllardır oyunculuk yapmış kişilerle beraber aynı sette bulundu.

2006 Yılında çekimleri hala devam eden Arka Sokaklar dizisinde Komiser Zeynep olarak rol almaya başladı. Bu sırada da Buzda Dans adlı programın sunuculuğunu da yaptı. 19 Haziran 2008 tarihinde evlenen oyuncunun 5 yaşında Murat Han isimli çocuğu vardır.2011 senesinde ise evliliği bitmiş ve ayrılmışlardır.2013’de Arka Sokaklara veda eden oyuncu Fatih dizisinde rol almıştır.

Uzun zamandır onu ekranlarda yeni bir dizi ile beraber görmedik.Acaba yakın zamanda yeni bir dizi ile tekrar ekranlara dönecek mi? merak ediyoruz.Umarım yetenekli oyuncu tekrar yeni dizilerinle beraber ekranlarda olmaya başlar.

Gamze Özçelik Oynadığı Diziler ve Filmler

2000 – Eyvah Kızım Büyüdü
2001 – Cinlerle Periler
2003 – Serseri
2004 – Hırsız Var(Film)
2005 – Düşler ve Gerçekler
2005 – Savcının Karısı
2006-2013 – Arka Sokaklar
2006 – Karanlıkta Makyaj (Seslendirme)
2011 – Canan
2013 – Böyle Bitmesin
2013 – Fatih (Çiçek)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.