Avukat Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nereli, Gamze Pamuk Ateşli kaç yaşında, Gamze Pamuk Ateşli nereden mezun oldu?

Gamze Pamuk Ateşli Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne?

Gündem ile ilgili Tv programlarına konuk olan Avukat Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nereli, Gamze Pamuk Ateşli kaç yaşında, Gamze Pamuk Ateşli nereden mezun oldu? İşte Gamze Pamuk Ateşli hakkında detaylar.

Gamze Pamuk Ateşli Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gamze Pamuk Ateşli 1994 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. ve 2016 yılından itibaren Bursa Barosu’na bağlı serbest avukatlık yapmaktadır. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi almaya başlamıştır.

2016 yılında itibaren Bursa Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmektedir. ÇAÇAv (Çocuk Alanında Çalışan Avukatlar Ağı)’a üye olup Çocuk Hakları alanında projelerde yer almaya ve eğitimler vermektedir.

2016 yılında CHP Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı seçilmiştir. 3-4 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen CHP 36. Olağan Kurultayında Parti Meclisi üyeliğine seçilmiştir. 2018 yılının Mart ayında CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığında MYK Yardımcısı olarak görev aldı. 24 Haziran 2018 Genel Seçimi ve 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Avukat Örgütlenme Sorumlusu olarak görev almıştır.

Gamze Pamuk Ateşli hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir