Gani Müjde kimdir, Gani Müjde'nin hayatı, biyografisi, Gani Müjde kaç yaşında, Gani Müjde nereli, Gani Müjde evli mi, eşi kim?

Gani Müjde Kimdir? Gani Müjde Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Gani Müjde kimdir, Gani Müjde’nin hayatı, biyografisi, Gani Müjde kaç yaşında, Gani Müjde nereli, Gani Müjde evli mi, eşi kim? İşte Gani Müjde hakkında detaylar.

Gani Müjde Kimdir?

Gani Müjde 27 Kasım 1959 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk yazar, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucudur. Güngören İzzet Ünver Lisesi ve Mimar Sinan Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümünden mezun olmuştur.

Gani Müjde Hayatı

Lise yıllarında karikatüre olan ilgisi nedeni ile Gırgır dergisine gidip gelirken zamanla dergide çalışmaya başladı. Sekiz yıla yakın bir süre Gırgır ve Fırt dergilerinde çalıştı. Laklak adlı dergide bir süre editörlük yaptı. Sonra bir grup arkadaşı ile birlikte ayrılıp Limon dergisini kurdu. Bu dergide “Peynir Gemisi” başlığı altında sürekli yazılar yazmaya başladı. Tükenmezkalem Film adlı bir yazım ve prodüksiyon şirketi kurdu. Komedi Türkiye isimli bir yarışma programında jürilik yaptı. Gülse Birsel ile birlikte programın skeçlerini yazdı.

Gani Müjde Evli mi?

Oyuncu Belma Canciğer ile evlidir. Ece Su ve Arda adında iki çocuğu vardır.

visum china
visum china

Gani Müjde Kaç Yaşında?

Gani Müjde 1959 doğumludur.

Gani Müjde Nereli?

Kosova-Prizren göçmeni bir ailenin çocuğudur.

Gani Müjde Burcu Nedir?

Gani Müjde yay burcudur.

Gani Müjde hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir