Gaye Su Akyol kimdir, nereli, Gaye Su Akyol hayatı, biyografisi, Gaye Su Akyol kaç yaşında?

Gaye Su Akyol Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Gaye Su Akyol hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Gaye Su Akyol kimdir, nereli, Gaye Su Akyol hayatı, biyografisi, Gaye Su Akyol kaç yaşında? İşte Gaye Su Akyol hakkında detaylar.

Gaye Su Akyol Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gaye Su Akyol 30 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası ressam Muzaffer Akyol’dur. Gaye Su Akyol 2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Antropoloji bölümünden mezun olmuştur. Akyol, Seni Görmem İmkânsız grubuyla tanındıktan sonra 2014 yılında yayınlanan Develerle Yaşıyorum albümü ile çıkış yaptı. 2017’de İstanbul Kırmızısı filmi için şarkılar besteledi.

Gaye Su Akyol hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir