Gaye Turgut Evin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gaye Turgut Evin Kimdir?

Beni Affet adındaki dizide 4 sezon boyunca rol alarak çok sayıda kişi tarafından tanınmış bir ünlü olmayı başarmış ve en son Savaşcı dizisinde görmeye başladığımız dizide güzel bir komutanı canlandıran oyuncu Gaye Turgut Evin kimdir? oyuncunun kariyerini merak edenler için bu konumuzda bir çok bilgi yer almaktadır.

Gaye Turgut Evin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Gaye Turgut Evin 01.06.1987 senesinde yaşam hayatına merhaba demiş bir isimdir.İstanbullu olan oyuncu ailesinle beraber sevgi dolu bir çocukluk geçirmiş ardından okula başlamıştır.Oyuncu Aslen ise Malatyaslıdır.Okul hayatında gayet iyi olan oyuncu ardından oyunculuk mesleğini yapmaya karar vermesinle beraber eğitimini bu yöne kaydırmış ve oyunculuk eğitimi almaya karar vererek Üniversiteyi oyunculuk bölümünde bitirmiştir.Boyu 1.78’dir.

2002’de Sevgi Ana dizisinle beraber oyunculuk yapmaya başlamış isim sonrasında ise 2005 tarihinde Beşinci Boyutta rol almıştır.2008 tarihinde Her Halimle Sev Beni dizisinde de rol alan oyuncu bir kaç sene aralarla baya bir dizide rol almıştır.

2011’de Beni Affet adındaki dizide yer almaya başlayan oyuncu bir anlamda hayatınıda bu dizi sayesinde değiştirmiştir.Gündüz kuşağı içerisinde günlük bir dizi olarak yayınlanan bu dizide dört sezon gibi uzun bir süre oynamayı başarmış ve dizide hayatı merak edilen oyunculardan olmuştur.

En son olarak Savaşcı dizisine dahil olmuş isim bu dizide Teğmen komutanı canlandırmaktadır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2002 – Sevgı Ana
2005 – Beşinci Boyut
2008 – Her Halımle Sev Benı
2010 – Kanıt
2010 – Yahşi Cazibe
2011 – Beni Affet
2017 – Savaşcı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.