Gizem Altunay Kimdir?

Gizem Altunay Kimdir?

Sevilen günlük dizilerde uzunca bir süre rol almış ve kariyerinin en uzun senelerini bu dizilerde geçirmiş ünlü oyunculardan Gizem Altunay kimdir? sizlerin merak etmiş olduğu bu sorunun cevabı bu yazımız içerisindedir.

Gizem Altunay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Gizem Altunay 13.03.1987 senesinde hayata gözlerini açmış olan ünlü isimlerden biridir.Kendisi Ankaralı olan oyuncu ailesiyle beraber uzun süre Ankara’da yaşamıştır.Okulada burada başlayan oyuncu en son olarak Ankara Üniversitesine yazılmış ve burayı bitirmiştir.Okumuş olduğu bölüm ise Gazetecilik bölümüdür.Boyu 1.69’dur.

2009 senesinde Deniz Yıldızı adındaki dizide yer alan oyuncu bu dizi ile beraber oyunculuk konusunda iddialı bir başlangıç yapmıştır.Dizi uzunca bir süre sürmüş ve o dönem içerisinde en sık izlenen diziler listesine girmeyi başarmıştır.

2011 senesinde ise Beni Affet adındaki günlük dizide rol almaya başlayan oyuncu bu dizide göstermiş olduğu oyunculuk ile büyük bir oyunculuk başarısı elde etmiştir.1.sezonundan 4.sezonuna kadar bu dizide rol alan oyuncu bu dizi ile oyunculuk kariyerinin önemli adımını atmıştır.

Yer almış olduğu projelerin hepsi bu zamana kadar dizi olmuş olan oyuncu kısa vadede herhangi bir sinemada yer alacak mı? o cevap bekleyen sorular arasındadır.

En son ise Fox Tv’nin yeni dizilerinden biri olan Komşular adındaki dizide yer alan oyuncu bu dizide başrol isimleri arasında bulunmaktadır.

Gizem Altunay Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009 – Deniz Yıldızı
2011 – Beni Affet
2014 – Sil Baştan
2017 – Komşular

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın