Gizem Altunay Kimdir Biyografisi Hayatı

Gizem Altunay Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sevilen günlük dizilerde uzunca bir süre rol almış ve kariyerinin en uzun senelerini bu dizilerde geçirmiş ünlü oyunculardan Gizem Altunay kimdir? sizlerin merak etmiş olduğu bu sorunun cevabı bu yazımız içerisindedir.

Gizem Altunay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Gizem Altunay 13.03.1987 senesinde hayata gözlerini açmış olan ünlü isimlerden biridir.Kendisi Ankaralı olan oyuncu ailesiyle beraber uzun süre Ankara’da yaşamıştır.Okulada burada başlayan oyuncu en son olarak Ankara Üniversitesine yazılmış ve burayı bitirmiştir.Okumuş olduğu bölüm ise Gazetecilik bölümüdür.Boyu 1.69’dur.

2009 senesinde Deniz Yıldızı adındaki dizide yer alan oyuncu bu dizi ile beraber oyunculuk konusunda iddialı bir başlangıç yapmıştır.Dizi uzunca bir süre sürmüş ve o dönem içerisinde en sık izlenen diziler listesine girmeyi başarmıştır.

visum china
visum china

2011 senesinde ise Beni Affet adındaki günlük dizide rol almaya başlayan oyuncu bu dizide göstermiş olduğu oyunculuk ile büyük bir oyunculuk başarısı elde etmiştir.1.sezonundan 4.sezonuna kadar bu dizide rol alan oyuncu bu dizi ile oyunculuk kariyerinin önemli adımını atmıştır.

Yer almış olduğu projelerin hepsi bu zamana kadar dizi olmuş olan oyuncu kısa vadede herhangi bir sinemada yer alacak mı? o cevap bekleyen sorular arasındadır.

En son ise Fox Tv’nin yeni dizilerinden biri olan Komşular adındaki dizide yer alan oyuncu bu dizide başrol isimleri arasında bulunmaktadır.

Gizem Altunay Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009 – Deniz Yıldızı
2011 – Beni Affet
2014 – Sil Baştan
2017 – Komşular

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.