Gizem Çetin kimdir, nerelidir, Gizem Çetin kaç yaşında, Gizem Çetin ne mezunu, ne iş yapıyor, Gizem Çetin evli mi, bekar mı, sevgilisi var mı?

Gizem Çetin Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

TV100 ekranlarında Gün Ortası programını sunan sunucu Gizem Çetin hakkında detaylar merak edilmektedir. Gizem Çetin’in hayatını, biyografisini derledik. Peki sunucu Gizem Çetin kimdir, nerelidir, Gizem Çetin kaç yaşında, Gizem Çetin ne mezunu, ne iş yapıyor, Gizem Çetin evli mi, bekar mı, sevgilisi var mı? İşte Gizem Çetin hakkında detaylar.

Gizem Çetin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gizem Çetin’in doğum yeri İstanbul’dur. Gizem Çetin’in yaşı ile net bir bilgi bulunmamaktadır. Gizem Çetin anne tarafından aslen Yunanistan İskeçe göçmenidir. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Son sınıftayken NTV’de staj yapmıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2.5 yıl Londra’da yaşayan Gizem Çetin, The City Üniversity Of London’da medya ve iletişim üzerine yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans yaparken işletme ve finans üzerine lisans üstü 6 aylık sertifika programına katılan Çetin, BBC Türk servisinde görev alarak Türkiye dönüş yaptı. Gizem Çetin TV100 kanalında Gün Ortası programını sunmaktadır.

visum china
visum china

Gizem Çetin kimdir, nerelidir, Gizem Çetin kaç yaşında, Gizem Çetin ne mezunu, ne iş yapıyor, Gizem Çetin evli mi, bekar mı, sevgilisi var mı?

Gizem Çetin Evli mi?

Gizem Çetin bekardır. İş insanı Erdinç Acar ile ilişkisi vardır.

Gizem Çetin Instagram Hesabı

Gizem Çetin Instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır.

instagram.com/cetingizem8

Gizem Çetin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir