Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Atv’nin Kanatsız Kuşlar isimli dizisinde rol almasının ardından bir anda çok fazla projeden teklif almış ve gelen teklifleri değerlendirerek bazı dizilerde görmeye başladığımız genç ve aynı zamanda güzel oyuncu Gizem Güneş kimdir kaç yaşında boyu kaç? ünlü ismin kariyeri ve detaylar.

Gizem Güneş Kimdir? Biyografisi

30 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Gizem Güneş, 1.70 metre boyunda, 51 kilo ve Yay burcudur.Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümü mezunu olan güzel isim, ilk olarak oyunculuk Ajansına kayıt olmuş ve ardından ajansa gelen teklifler doğrultusunda birtakım dizilerde rol almıştır.

Çocukluk çağlarından itibaren oyunculuk yapmaya başlamış olan genç ismin ilk rol aldığı dizi Binbir Gece adındaki dizidir.Çok sayıda tanınmış oyuncunun yer aldığı bu dizide rol alan oyuncu ardından ise bazı Tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır.

visum china
visum china

Kısa süre önce İçimdeki Fırtına adındaki Star tv ekranlarındaki dizide rol alan isim o dizinin yeterli reytingi yakalayamaması üzerine dizi sonlanmış ve bu nedenle oyuncu bu dizide çok az süre rol almıştır.Bazı reklamlarda da rol alan oyuncu Restorex reklamı ve Ttnet reklamlarında oyunculuk yapmıştır.

En son Kanatsız Kuşlar ve 4N1K isimli dizilerin kadrosunda görmüş olduğumuz oyuncu, oyunculukta istikrarlı bir şekilde yol almaktadır.Bu son iki dizide de güzelliği ile aranılan simalardan olmayı başarmıştır.

Özel hayatında özgürlüğüne düşkün bir yapısı bulunan güzel oyuncu, ailesine düşkün ve dans ile ilgilenen bir isimdir.

Gizem Güneş Oynadığı Diziler

2007 – Binbir Gece
2017 – İçimdeki Fırtına
2017 – Kanatsız Kuşlar (Cemre)
2018 – 4N1K (Bade)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.