Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Atv’nin Kanatsız Kuşlar isimli dizisinde rol almasının ardından bir anda çok fazla projeden teklif almış ve gelen teklifleri değerlendirerek bazı dizilerde görmeye başladığımız genç ve aynı zamanda güzel oyuncu Gizem Güneş kimdir kaç yaşında boyu kaç? ünlü ismin kariyeri ve detayları.

Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Genç oyuncu Gizem Güneş, İstanbullu ve 23 yaşında olan bir isimdir.Halen eğitimini sürdürmekte olan genç isim bir yandan ise oyunculuk yapmaktadır.Oyunculuk ile ilgili bir Ajansta yer alan isim Ajansa gelen teklifler doğrultusunda bazı dizilerde rol almıştır.Baya bir süredir televizyon dünyasında bulunan isim 1995 doğumludur ve boyu 1.70’dir.

Çocukluk çağlarından itibaren oyunculuk yapmaya başlamış olan genç ismin ilk rol aldığı dizi Binbir Gece adındaki dizidir.Çok sayıda tanınmış oyuncunun yer aldığı bu dizide rol alan oyuncu ardından ise bazı Tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır.

Kısa süre önce İçimdeki Fırtına adındaki Star tv ekranlarındaki dizide rol alan isim o dizinin yeterli reytingi yakalayamaması üzerine dizi sonlanmış ve bu nedenle oyuncu bu dizide çok az süre rol almıştır.Bazı reklamlarda da rol alan oyuncu Restorex reklamı ve Ttnet reklamlarında oyunculuk yapmıştır.

En son Kanatsız Kuşlar ve 4N1K isimli dizilerin kadrosunda görmüş olduğumuz oyuncu, oyunculukta istikrarlı bir şekilde yol almaktadır.Bu son iki dizide de güzelliği ile aranılan simalardan olmayı başarmıştır.

Gizem Güneş Oynadığı Diziler

2007 – Binbir Gece
2017 – İçimdeki Fırtına
2017 – Kanatsız Kuşlar
2018 – 4N1K

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın